Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ondokuzmayıs Üniversitesi Bahar Şenliği Afişi

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baharsenligitf8.jpg

2005 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi 'Bahar Şenliği Afiş Yarışması'nda birinci olan ve kullanılan afiş çalışmam.
Ziyaret eden ve yorum yazan tüm üyelere teşekkür ederim.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanız görünmüyor :S ben neden göremiyorumm

Son düzenleme:

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afişten ziyade afişteki el fotosu benim dikkatimi çekti, ne kadar estetik bir elmiş o öyle.Nerden buldunuz acaba? :)

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afiskd3.jpg

Çalışmayı tekrar ekledim. Beğeninize...

Countryman. El geçekten estetik görünüyor değil mi? Okul yıllarından sevdiğim bir arkadaş model olmayı kabul etmişti sağolsun... :)

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
insanı şenlik moduna sokmuyor
biraz daha cıvıl cıvıl olabilirdi

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
kopukhasan kardesime katılıyorum biraz daha canlı ve enerjik olmalıydı..

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şenlik modunda olmasını istemediğim için bu çalışmayı yaptım. Kelebeklerin, papatyaların, notaların ve dans eden genç silüetlerin olduğu bahar şenliği afişlerinden oldukça fazla örnek mevcuttu zaten, farklı olmalıydı, oldu...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Şenlik modunda olmasını istemediğim için bu çalışmayı yaptım. Kelebeklerin, papatyaların, notaların ve dans eden genç silüetlerin olduğu bahar şenliği afişlerinden oldukça fazla örnek mevcuttu zaten, farklı olmalıydı, oldu...

bahsi geçen malzemeleri kullanmadan da daha enerjik hareketli bir tasarım yapabilirdin. kullandığın renkler, fontlar ve yerleşimi ile. ayrıca farklı olma konusunda haklısın gerçekten farklı olmuş çünkü üniversite adında hatan var. Artık bunu nasıl bir jüri birinci seçtiyse bilinmez :) ondokuzmayıs > yanlış ondokuz mayıs > doğru ;) iyi çalışmalar :smile:

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Gülcihan arkadaşım;

Çalışman gayet başarılı (görsel açıdan ).

Ancak vurgulanması gereken şey kaçıncı şenlik olduğu olmamalıydı...

Arkadaşlarımın bahsettiği şey bahar teması, sonuçta gözler baharın dinamizmini arıyor...

Kaçıncı şenlik oduğunu vurgulayan mantığa laf yok :) Yaratıcı bir fotoğraf ile güzel bir afiş, sadece mesaj farklı...Yaratıcı mantıklar oturtabiliyorsan gelecek çalışmalarında da mesajı verebilirsin , o açıdan fazla önemsemiyorum, zaten amaçta hataları tespit etmek.

Tebrik ediyor, başarılar diliyorum...

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir güzel fakat arkadaşların dediği gibi şenlik moduna giricek bi havası yok yinede tebrik ederim böyle bir oluşum içinde bulunduğun ve birinci olduğun için saygılar...