Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Önemli bir Sorun (Fontlar Sorunu)

thecoldestday

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Son zamanlarda herkesin baş belası bir konu olmuş arkadaşlar. Çözüm bulmakta zorlanıyorum ve çalışamıyorum. Yazıyı Corel de normal olarak yazıyorum, arial yazıyor ve bunda sorun yok. Fakat başka bir fonta dönüştürdüğüm anda fotoğraftaki gibi oluyor.Yazı kayboluyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

GizeeMm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Son zamanlarda herkesin baş belası bir konu olmuş arkadaşlar. Çözüm bulmakta zorlanıyorum ve çalışamıyorum. Yazıyı Corel de normal olarak yazıyorum, arial yazıyor ve bunda sorun yok. Fakat başka bir fonta dönüştürdüğüm anda fotoğraftaki gibi oluyor.Yazı kayboluyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

hımm anlayabiliyorum sorun büyük evet evett nasıl çözülüyo yardım edin arkadaşa .... :D :D

style34

🌱Yeni Üye🌱
Aynı durum bende de oldu. Corel Draw'ı kaldırıp tekrar kurdum fakat düzelmedi. Yapmadığım birşey kalmadı yani. Tam kafayı yiyecektim ki; sabah windows güncelleme yaptığını farkettim. "Sistemi Geri Yükleme" seçeneği ile sistemi geri aldım ve bu dertten kurtuldum. Şimdi fontlar kullanılır vaziyette ...

thecoldestday

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Ayın kaçıncı günü kaldırdınız bunu? Hangi gün gelen güncelleme sorun yapmış olabilir? 13ü diyorlar ama onu sildim sonuç yok.

style34

🌱Yeni Üye🌱
Hangi güncelleme olduğu aklımda değil. 14 Aralık Cuma günü sistemi geri aldım ve sorun düzeldi. Win 8 de nasıl oluyor o konu hakkında bilgim yok..

thecoldestday

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.facebook.com
Sanırım çözüm bulundu. Win 8 i kullananlar KB2753842 adlı güncellemeyi kaldırsınlar. Denetim Masası/Program Ekle Kaldır/ Sol Tarafta Windows Güncellemelerinden bulabilirsiniz.