Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Online Uçak Bilet Satış Sistemi

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar, Online uçak bileti arama sistemi ile ilgili bir arayüz tasarımı yorumlarınızı bekliyorum fazla görsel değil derli toplu bişeyler yapmaya çalıştım, Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.:angel:

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar, Online uçak bileti arama sistemi ile ilgili bir arayüz tasarımı yorumlarınızı bekliyorum fazla görsel değil derli toplu bişeyler yapmaya çalıştım, Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.:angel:

Aynı gün yanındaki virgül alttaki İ harfiyle neredeyse temas halinde ayrılsa daha mı iyi olur?
birde karşılıklı iki sefer ayrımı yazılır yoksa bitişikmidir? bunu bir araştırın, bunların haricinde amacına uygun şık bir tasarım olmuş,
beğendim, emeğinize sağlık!

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aynı gün yanındaki virgül alttaki İ harfiyle neredeyse temas halinde ayrılsa daha mı iyi olur?
birde karşılıklı iki sefer ayrımı yazılır yoksa bitişikmidir? bunu bir araştırın, bunların haricinde amacına uygun şık bir tasarım olmuş,
beğendim, emeğinize sağlık!

Teşekkür ederim bunlarda zaten tasarım değil imla hataları, Demo olduğu için ve aşırı yoğunluktan bukadarına şükür diyebiliriz :)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
KonforBilet fontu eğer kurumsal ise susuyorum. Değil ise çalışlmadan ayrı tutmak istiyorum. O hariç yine harika bir iş...
Elinize sağlık.

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo bana ait değil zaten logo çizimi çok farklı ve eksik olduğum bir alan :)

yamansoft

🌱Yeni Üye🌱
kardeş banada uçak bileti tasarımı lazım nasıl yaparız

NewLight

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma dahada geliştirebilirsin tasarımı