Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ortak Çalışabileceğimiz Freelance Grafikerler ve Webciler Arıyoruz ...

bynakkas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bynakkas.com
İzmit ve çevresinde firmalara kurumsal kimlik çalışmaları, web ve 3D mimari modelleme işleri yapmaktayım. Kendi ofisimde freelance olarak çalışmakta ve işlerini aldığım firmaların tüm grafik, reklam&tanıtım, web, yazılım, promosyon işlerini yapmaktayım. WEB ve yazılım işlerini İstanbul daki arkadaşlarla yapmam çoğu zaman problem oluşturmakta. Bu sebeple İzmit ve çevresinde freelance olarak iş yapmakta olan ve birebir görüşebileceğimiz arkadaşlarla ileriye dönük geniş kapsamlı işlerde beraber çalışmak istiyorum.

Parça tasarım işleri yapmıyorum. Fabrika ve daha çok üretici firmalarla kurumsal kimlik kapsamında anlaşmalar yaparak, Kurumsal Kimlik Çalışmalarından başlayıp, WEB, Reklam-Tanıtım, Promosyon ve ihtiyaçları varsa Yazılım ve sistem gibi konularda da yardımcı oluyorum...

İzmit ve çevresinde freelance olarak çalışan ve birebir görüşerek iş yapabileceğimiz Grafik Tasarım, WEB, Yazılım, Sistem, Teknik Servis konularıyla ilgili arkadaşlara duyrulur ....

Murat BİLGİÇ
Ofis Tel : 0 262 527 61 00
GSM : 0 541 202 59 10

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

emrahdemirci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar. İzmit'te 8 yıldır grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Beraber projeler üretmekten memnuniyet duyarım. Görüşebiliriz.
Emrah Demirci
0 532 418 01 86