Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Osmanlı Çarşı için yaptığım logo

xhoOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
osmanl%C4%B1_logo_copy.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel ama birşeyler eksik gibi :S
eline sağlık

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarılı olmuş arkadaşım emeğine sağlık..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
O daki estetik çok hoş durmuyor bence eline başarılar.

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
hatasız duruyor ama şöyle ben sana sorayım bakalım : ))) öncelikle bu logo nerede uygulanacak,
1-Kurumsal Kimlik Basılı işler; evet arka fon oldugu surece logonun kurtarılabilir kısmı fazla ama fonu yuzunden kartviziti ya da kurumsal kimliği yerleştirecek olan grafikerin yaratım yelpazesini çok darlaştırır
2- araç giydirme: eyvahhh sorunlar baslıyor
3.Işıklı tabela: eyvaaaahhhh sorunlar devam ediyor benim logom benim yaptığım şıklıkta durmuyorr vs vs cümleler cümleler
4. ( atıyorum uç örnekler ) : Tv reklam projesi; ajanstaki tasarımcıların senin logoyla ilgili kurcakları cümleleri duymak bile istemessin en iyi niyetlisi " bunu yapan adam da parayla çalışıyor dimi abi " gibi
5. ( uç örnekler devam ediyor ) senin bu osmanlı çarşı buyumüş dünya çapında bir firma olma yolunda yönetim kurulu toplantısından bir kaç cümle " artık ciromuz ve hedeflerimiz dünya çapında bu yılın ilk quarterinda logomuzu ve kurumsal kimliğimizi değiştirmemiz bir ihtiyac artık bize yakışmıyor "

Hocam simdi ben size soruyorum

Kim haklı onlar mı? biz grafikerler mi?

anti-alias

🌱Yeni Üye🌱
hatasız duruyor ama şöyle ben sana sorayım bakalım : ))) öncelikle bu logo nerede uygulanacak,
1-Kurumsal Kimlik Basılı işler; evet arka fon oldugu surece logonun kurtarılabilir kısmı fazla ama fonu yuzunden kartviziti ya da kurumsal kimliği yerleştirecek olan grafikerin yaratım yelpazesini çok darlaştırır
2- araç giydirme: eyvahhh sorunlar baslıyor
3.Işıklı tabela: eyvaaaahhhh sorunlar devam ediyor benim logom benim yaptığım şıklıkta durmuyorr vs vs cümleler cümleler
4. ( atıyorum uç örnekler ) : Tv reklam projesi; ajanstaki tasarımcıların senin logoyla ilgili kurcakları cümleleri duymak bile istemessin en iyi niyetlisi " bunu yapan adam da parayla çalışıyor dimi abi " gibi
5. ( uç örnekler devam ediyor ) senin bu osmanlı çarşı buyumüş dünya çapında bir firma olma yolunda yönetim kurulu toplantısından bir kaç cümle " artık ciromuz ve hedeflerimiz dünya çapında bu yılın ilk quarterinda logomuzu ve kurumsal kimliğimizi değiştirmemiz bir ihtiyac artık bize yakışmıyor "

Hocam simdi ben size soruyorum

Kim haklı onlar mı? biz grafikerler mi?

hocam ancak bu kadar doğru ifade edilebilir yanlız sonuncu yazdığın biraz daha değiştirmek istiyorum kim haklı onlar mı biz grafikerler mi olmamalı onlar mı sen mi olmalı.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
sarı rengin tonu değiştirilebilir.

xhoOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yorumlarınız için.Bu logo yaklaşık 7.5 m 10 m bir siyah fonun üstüne yapılacak.İlla orda gördüğünüz aynısı olacak diye bi kural yok.Ben sadece logoyu daha görsel bi hale getirerek size sunmak istedim.İsterseniz logonun asıl baskı halini veya diğer işlerde kullanıcalack halinide koyabilirim. :)