Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oto Gaz Reklamı

medesan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.realmedya.com
21ayka6x10ck9.jpg

Reklam çalışmasıyla alakalı yorumlarınızı alabilirmiyim

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben beğendim başarılı bir çalışma;)

lionbird

🌱Yeni Üye🌱
dizayn fena değil ancak özgün değil. Bence kopuk biraz...

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
gazete ilanını grafik mantığı bildiğim kadarıyla biraz daha farklıdır. ofset deki çalışma rahatlığı pek yoktur. renkler ve fontlar daha bir hata payına gözetilerek seçilmelidir. diye biliyorum.

bu açıdan çalışmanı ele alacak olursak; sağ taraftaki tecrübe teknoloji yazısı, tek renk ve dişi olmalıydı. dolayısıyla zemin biraz daha koyu olabilirdi. motoru gösterdiğin yuvarlak ta sadece beyaz olması yeterlidir.

ayka otogaz sistmelri yazısına da (sağ alttaki) zemine göre başka bir çözüm üretmekte fayda var.

birde araba dikkatimi çekti. arabanın o kadar büyük olmasına gerek yok. teknik bir konudur. müşteri hiç bir zaman teknik konuya ilgi göstermez. onun kaplayacağı alanıu başka çalışmalarla doldurabilirdin. mesela çevreye verdiği az zararı ön plana çıkartabilirdin. yakıt tasarrufunun ön plana çıkartabilirdin. gazete ilanına göre bir vuruculuk yok. halbuki gazete ilanlarında vuruculuk işin % 80-90 ı dır. gersii teferruattır. vurucu bir sloganla iş bitebilirdi. yine de eline sağlık.......

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Araba Görselinin Çözünürlük Kötü Gibi sanki Genel Olarak Güzel Çalışma Eline Sağlık

otoritec

🌱Yeni Üye🌱
ya bişi sölemek istiyorum MACINTOSH ve PC hemen belli ediyo kendini bu çalışma kesinlikle bir PC de yapılmıştır... çalışma ile ilgili olarak da otomobilin olduğu yeşil alanın çerçevesi biraz orantısız ve düzensiz belirlenmiş gibi ama herşeye rağmen güzel bence...

saygılarımla

formatus

🌱Yeni Üye🌱
bir seferde bir çok şey anlatılmakistenmiş ama anlatılmak istenen şey arka planda kalmış gibi.açıkçasa kendimi ulaşılmak istenen kitlede düşünecek olursam ilan bana beni oku demiyor.tipokrafiye önem verilmemiş.dikkat çeken araç resmi ve motor.ellerine sağlıkkolay gelsin

formatus

🌱Yeni Üye🌱
ama gel görki grafiker ne yapsın.müşteri kendi anladığı ve kendi bildiği şekilde anlayacağını zannediyor insanları... saygılar