Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

otobüs giydirme (Pardösü Dünyası)

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
54856889rk8.jpg

merhaba ben 2 aylık corel kullanıcısıyım (kendime halen grafiker diyemiyorum):tongueout: bu da yapmış olduğum otobüs için kampanya çalışması.eksiklerim varsa lütfen yardımcı olun.

demekki çok kötü olmuş kimse yorum bile yazmadığına göre :S

28145329sf8.jpg

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu bir araç giydirme mi?
Öyle ise; sunumuda yapsaydınız öyle koysaydınız.
Müşteriye böyle mi göstereceksiniz.?

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu otobüs arkası 3 aylık kampanya çalışması yani araç giydirme kategorisinde yoksa hangi konunun ne ile alakalı olduğunu tahmin edemiycek kadar amatör değilim

blueden ben müşteriye sunumu yapıp onayı aldım artı biz hergün ortalama 3-4 otobüs giydirme çalıştığımız için insanlarda sürekli yollarda görüyolar extra sunum yapmama gerek yok şablonum bu ve müşterilerimle sunumlarım konusunda gayet iyi anlaşıyorum yani herkesin olduğu gibi benimde bir çalışma düzenim var böyle geldi böyle gidicek

Moderatör tarafında düzenlendi:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
blueden ben müşteriye sunumu yapıp onayı aldım artı biz hergün ortalama 3-4 otobüs giydirme çalıştığımız için insanlarda sürekli yollarda görüyolar extra sunum yapmama gerek yok şablonum bu ve müşterilerimle sunumlarım konusunda gayet iyi anlaşıyorum yani herkesin olduğu gibi benimde bir çalışma düzenim var böyle geldi böyle gidicek

Öncelikle flood yapıyorsunuz...Flood yapmak yasak, forum kuralları nı okumanızı öneririm.

Ben Müşteriye sunum yaptıgınızı sormadım, sadece madem buraya koydunuz...sunum yapsaydınız daha rahat yorumlardık demek istedim, sanırım böyle birşeyi istemem normal, çünkü sizde daha rahat yorumlayabilmek için böyle bir istekte bulunuyorsunuz değil mi?

Örnek:
keşke giydirlmiş halini görseydik :)

Çalışmaya gelince fermuar çok yapay duruyor, onun dışında üzerinde biraz daha çalışmalısınız.

Kendi çalışma düzeniniz varmış; buyrun, kendi çalışma düzeninizde devam edin.

Emeğinize sağlık, kolay gelsin.
Saygılar.

Son düzenleme:

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet, giydirilmiş hali daha makbul olurdu, yani otobüs arkası dikdörgen olmalı, bu biraz kare gibi, nerede bittiği belli olmuyor... ve neresinin oneway olacağıda belirlenmemiş...

kampanya yazıları siyahın içinde boğulmuş gibi....

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
merhaba ben 2 aylık corel kullanıcısıyım (kendime halen grafiker diyemiyorum):tongueout:

Çok ilginç bir söylem bu, burada 2 ay değil 2 yıl değil 10 yıldır bu işi yapanlar bile kendilerine halen grafiker diyemiyor:)

Çalışmanızda çok fazla gölge ve çizgi kalınlığı var, dolayısıyla işi basitleştirmiş, fermuar çok yapay ve alt kısımda nedensiz bir boşluk var, adres kısmını biraz daha aşağıya çekebilirdiniz... Pardösü eskizlerinin arka planının siyah olması çok kötü... İş genel olarak acemi bir elden çıkmış gibi duruyor, ayrıca PARDESÜ değil PARDÖSÜ olmalıydı... Bu önemli bir hata....

Saygılarımla

medyatixreklam

🌱Yeni Üye🌱
dükkanın ismi pardesü dünyası benim yapabilecek bişeyim yok artı giydirilmiş haliyle tkrar
koyarım o zaman daha rahat anlaşılır.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar bu otobüs arkası 3 aylık kampanya çalışması yani araç giydirme kategorisinde yoksa hangi konunun ne ile alakalı olduğunu tahmin edemiycek kadar amatör değilim

dükkanın ismi pardesü dünyası benim yapabilecek bişeyim yok artı giydirilmiş haliyle tkrar
koyarım o zaman daha rahat anlaşılır.

Arkadaşım üslubunuzda yorumlara açık olmadığınızı gördüm.Ancak doğru düzgün yorum almak istiyorsanız yorumlarıyla size yardımcı olmak isteyen eksiklerinizi görmenizde fayda sağlıcak insanlara karşı daha ılımlı yaklaşırsanız sevinirim aksi takdirde takınmış olduğunuz tavırla yorumsuz kalırsınız.
Gelelim çalışmanıza ve verdiginiz bilgilere doğrultusunda anladıklarımıza;
Araç giydiyme diyorsunuz sadece corel de yapılmış mizanpajı eksik , font uyumsuz görsel icinde kaybolmuş, sol atl kısımda gereksiz bir boşluk bırakılmış ve görsel üzerine adresi taşırarak gereksiz bir göz yormasına sebeb olmuş.
Ayrıca pardesu imajları düğmeli ana görseliniz fermuar biraz uyumsuz geldi bana dir daha ki sefere bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
diğer arkadaşlara katılıyorum konuya ekleyecek herhangi birşeyim yok

saygılar

kolay gelsin

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mecburmuyuz beğenmeye...
zorlamı beğendireceksin alla alla...şaka şaka
hadi neyse:) güzel olmuş diyelim

olmasole

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.elitiletisim.com
Arkadaşlar bursada yeşil özel halk otobüslerinin iç ve dış cephe reklamlarını firmamızdan başka bir firma yapmamaktadır. tek yetkili firma biziz. şirketimizin ismi iremmedia dır. İREMMEDİA

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iremmedia : medyatix reklam şirketi bursada değil manisadadır.
öyle hemn paniklemene gerek yok...
medyatix şirketi çalışanları... öyle bildiğin insanlardan değiller...
destek yes köstek no:) ))))

olmasole

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.elitiletisim.com
kim paniklio pele ben kimseye bi cevap vermedim zaten :) bursada biz yapiyoruz dedim sadece izmirde halk otobüsü bile yokki reklam yapilsin:)

merşed muğlak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önder e katılıyorum, 10 yıldır bu mesleği yapmış, pişmiş insanlar bile grafikerim diyemiyor.
zannımca 2 ayda değil corel office programları bile tam anlamıyla eda edilemez.
kanaat-i acizanemce zaten grafikerim demek yalnış olur, çünkü grafik alanı göz açıp kapayıncaya kadar güncelleniyor değişiyor gelişiyor... ve her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyor ve kendini geliştiriyor insan, yada geliştirmeli...grafikerim demek olayı çözmüş bitirmiş ve tam anlamıyla yalayıp yuttum demek gibi olur ama böyle bir durumda grafikerim demek ne kadar doğru olur?? burası da biraz kişinin kendisiyle yaptığı muhakamedeki samimiyete bağlı sanırım...