Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oydi - Kakaolu Fındık Krokanı Etiketi

bilaloz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilaloz.com
Yorumlarınızı bekliyorum.

6282fa59-89b7-4208-a50d-ba85b7c02a8bn688195919_400317_6522.jpg

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Daha çok gofrete benziyor.

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herşeyden önce ellerinize sağlık.Fakat yenilesi yada can çektiriciliği az diye düşünüyorum.Sektördeki örnekleri bir markete gidip değerlendirin.Sonuç tabiki kopyalamak değil.Ama size iyi fikirler katacağı kesin.
Kolay gelsin

topik

🌱Yeni Üye🌱
renk ve de o erimiş çikolata gibi olan görsel fazla ağır bastığı için daha çok düz çikolata ambalajına benziyor. gerçek ürün görseli ise çok zor seçiliyor.
ayrıca şahsen yazının altına attığın beyaz renk de gözüme çok batıyor, genelde sarı/kahve tonları hakim olduğu için o biraz 'çiğ' kalmış.

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çikolatanın düştüğü alan karmaşık ve bulanık gibi geldi bana açıkcası bakmaya çalışırken bile başım döndü :) ama genil güzel gofretin etrafına birazcık beyaz gölge vermeyi denermisin bakalım nasıl durucak.

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk uyumu güzel ancak krokan yok ortada. yani gel beni al hemen ye hissi uyandırmıyor. birkaç deneme daha yapın bakalım ne olacak diye düşünüyorum.

GRFselcuk

🌱Yeni Üye🌱
oydi logosu fotoselin hizasına gelmiş paket kapatıldğı zaman logo kaynak ta kalıcak bunlar çok önemli şeyler v çalışma arkadaşların dediği gibi gofret çalışmasına benzemiş bence krokan çalışmalarını tam kapalı ambalaj değilde ürünün gözükmesini tercih ederim bu sebebten ön tarata bi kısmı veya arka taraf komple acık olsa daha hoş olacağına inanıyorum