Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Artdeco akrilik ahşap boyasıyla şöller kağıdında çalıştığım bir iş..
adszqb4.png

Son düzenleme:

Benzer konular

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
O nasıl kılıçmış öyle : )

Elinize sağlık. Yine çok başarılısınız. :)

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Sağol 'Hürrem',teşekkür ederim..
Karikatür çizgisinden çıkmayı düşünüyorum zamanla...Gerçeğe yakın anatomik figürler ve fantastik,gothic tarzı çalışmalara yönelip hatta bunları dijital ortamda(tablet) pekiştirmeyi planlıyorum...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Sağol 'Hürrem',teşekkür ederim..
Karikatür çizgisinden çıkmayı düşünüyorum zamanla...Gerçeğe yakın anatomik figürler ve fantastik,gothic tarzı çalışmalara yönelip hatta bunları dijital ortamda(tablet) pekiştirmeyi planlıyorum...

Karikatürlerinizi zevkle takip ediyorum yeni çalışmalarınızıda merakla beklicem kendi adıma buda eglenceli bir iş olmuş elinize sağlık...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zevk ile izliyorum, bana ilham veriyorsunuz her seferinde bende çizmeye başlasammı dedirtiyorsunuz. Başlarsam ilk sizi taklit edeceğim. :D

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Karikatürlerinizi zevkle takip ediyorum yeni çalışmalarınızıda merakla beklicem kendi adıma buda eglenceli bir iş olmuş elinize sağlık...

Teşekkür ederim Hatice..Karikatür çizgisinden vazgeçmek değil dışına çıkmak istiyorum:)Bildiğin gibi espri olayı ağırlıklı karikatür çizgilerinde.Hali hazırda çizgim varken biraz da farklı dallarda geliştireceğim..Yoksa karikatürü hayatta bırakamam resmen hayatımın bir parçası gibidir o.. :D

Bu arada Hakan sana ilham verebiliyorsam ne mutlu bana..:)
Yerinde olsam bir dakika bile durmam ve bi'şeyler karalamaya başlarım.Böyle bir denemen olmadıysa muhakkak dene..Bileğini test et amaçsızca karalamalar yap,bakarak çizimler yap..Belki bişeyler çıkmayacak uflayacak ve püfleyeceksin ilk başlarda, yılmadan tekrar dene belki en sonunda bi'şeyler oluşmaya başlayacak işte o zaman bakarak çizmeyi bırakıp kendi dünyanı yaratacak hayallerinle yön vereceksin..İşte bu tat kesinlikle ve kesinlikle tarif edilemez,muazzam bir lezzettir ve asla bırakamazsın..

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
ali bey sizden şöyle bir ricada (öneri) bulunmak istiyorum; kişiye özel karikatür çiziyorsanız burada bizlerin fotoğraflarını dikkate alarak özel çalışmalar yaparsanız ücretli olmak kaydıyla ben bir çalışma yaptırmayı düğşünüyorum. bununla ilgili bir konu açabilirsiniz mesela,meraklısı çok olacaktır,en başta ben...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...