Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
mp3playerbyno521wn3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
R nin altındaki bar ses barı gibi. Sanki ses yükseltiliyormuş gibi görünüyor. Onun altındakiler de oynat tuşuna benziyor. :D Güzell.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Kurallara Uygun Başlık Altında Konu Açınız, bilmece gibi başlık yapmışsınız,

çalışmanıza gelince sanırım daha önceden çalışılmış bir tasarımı kendi bilgileriniz ile değiştirerek yapmaya çalışmışınız, orjinal çlışmayı görseli görmediğim için kutunun sol üst kısmındaki Lens effecti biraz sert duruyor gibi geçiş biraz daha yumuşatılsa daha güzel olur diye düşünüyorum,

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
--------------------------------------------------------------------------------

Kurallara Uygun Başlık Altında Konu Açınız, bilmece gibi başlık yapmışsınız,

çalışmanıza gelince sanırım daha önceden çalışılmış bir tasarımı kendi bilgileriniz ile değiştirerek yapmaya çalışmışınız, orjinal çlışmayı görseli görmediğim için kutunun sol üst kısmındaki Lens effecti biraz sert duruyor gibi geçiş biraz daha yumuşatılsa daha güzel olur diye düşünüyorum,

haklısın ama bitirince daha iyisini paylaşacam o zaman sizin istediğinizide yapmış olucam teşekkürler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
haklısın ama bitirince daha iyisini paylaşacam o zaman sizin istediğinizide yapmış olucam teşekkürler

bitirinca daha iyisini paylaşıcağım demişsiniz.... ama iyi olmayan tasarımlar/paylaşim/yayın/sunum üzerine adı vermelisiniz... düşünsanaza forumda yaklaşık 150.000 üye var her üye ''öylesine bir tasarım'' konusuna adı verirsa o zaman ne olacak? bunun için hep sizin için hemde forum için her yapıldığınız paylaşıma net bir adı vermelisiniz... Arama modu kullananlara, ilk başlayanlara yaptığınız tasarımlar örnek olur.. umarım çalışmalarına adı vermek amacı nedir anlatabildim

kolay gelsin

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben oylesine derken bunun için dememiştim sadece şuanda proje aşamasında olduğu için bu başlığı kullandım yoksa hiçbir çalışmamı öylesine yapmam umarım acıklayıcı olmuştur

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ben oylesine derken bunun için dememiştim sadece şuanda proje aşamasında olduğu için bu başlığı kullandım yoksa hiçbir çalışmamı öylesine yapmam umarım acıklayıcı olmuştur

gayet açık... ama sanırsam benim söyledıklerim siz anlamamışsınız... sizin konuları takip ediyorum.. tüm konuları ''öylesine'' '' bir çalışma'' '' beğenecekmisiniz'' gibi başlıklar var....

21-) Forum üyeleri yeni bir konu başlığı açmadan önce, o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmekle yükümlülerdir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Başka bir üyenin topiği içerisinde istek yapılmamalı, ilgili bölümde kurallara uygun olarak yeni bir başlık açılmalıdır. Forum yöneticilerinin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır!

Forum KUralları

umarım şimdi ne demek istedim anlamişsiniz

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilginiz için teşekkürler önerileriniz tarafımdan dikkate alınacaktır emin olabilirsiniz