Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oynatmadığı oyun/açmadığı yazılım yok. Uygun fiyata-KARGO DAHİL - Mardin

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Oynatmadığı oyun/açmadığı yazılım yok. Uygun fiyata-KARGO DAHİL

Marka / Model: Toplama kasa

Fiyat: 1650 TL

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Ekran kartı ATI 6870 1 GB

İşlemci AMD Phenom II X6 1090T (3.2GHz,9MB,125W,Soket AM3) Black Edition İşlemci

Soğutucu Gelid Tranquillo CPU Soğutucu Universal

Hard Disk western Digital Caviar Black 500GB 3.5'' SATA 7200RPM Sabit Disk WD5001AALS

Anakart Gigabyte GA-890GPA-UD3H AMD 890GX DDR3 1866(OC) Usb 3.0 Soket AM3 Anakart

Power supply XILENCE XP800 800W 135MM FAN PSU GAMİNG SERİSİ 80+ BRONZE R3

İşletim Sistemi orijinal lisanslı kutusunda windows 7 home premium 64 bit+32 bit çift dvd

DVD yazıcı SONY AD7241S-0B 24X LightScribe

Kasa COOLER MASTER RC-692 KWP3 CM 690 III Pencereli (Jelatini hâlâ üzerinde)

RAM CORSAIR 8 GB 2x4 Vengeance DDR3 1600 MHz CL9 Dual Kit RAM

Klavye Logitech WAVE kablosuz multimedia klavye

Tüm ürünlerin tüm belgeleri, faturaları, kutuları var ve özenle paketlenerek gönderilecektir. Sistem ayrı kutuda, kalan diğer ürün paketleri ise ayrı kutuda paketlenerek gönderilecektir. KARGO BANA AİTTİR

Ürün ile PhotoShop, Corel Draw, After Effects ve EDIUS uygulamalarını çalıştırdım, ki ben After Effects'ten para kazanan biriydim yakın tarihe kadar. Anlayacağınız bir süre ekmek teknem idi, alan kişiye de bereket getirmesi dileği ile. Şu an reklamcılık yapmıyorum, ne işle uğraştığımı, nickimi google'da aratarak web sitemde detayı ile bulabilirsiniz. Eğitim sektöründeyim. Bu sistem ile işsiz olduğum dönemde tonlarca oyun da oynadım, ki işsizken bile oyunlarımı hep orijinal almaya çalıştım, bu sebepten dolayı mutluyum, aldığım oyunların hiçbirinin kastığını, donduğunu zorlandığını hatırlamıyorum. Tüm oyunları full özelliklerde açtım ve oynadım.

KARGO BEDAVA - 1650 TL (pazarlık sünnet) TAKAS ASLA DÜŞÜNÜLMÜYOR. sanalpazar'dan taksite açabilirim, eğer ufak komisyonu ödemeye hazırım derseniz, taksit ile satışa evet. Sadece ürünün 4'te 1 parasını peşin almak şartı ile... Örnek: 1600 TL ise 400 TL peşin, kalanını taksit ile satarım.

Kasayı alacak kişiye,

AKASA 60CM mavi-uv reaktif SATA kablosu
ve
Logitech G300 kutusunda ve belgeleri + tüm aksesuarları ile verilecektir. Mouse'un sol tuşunda takılma sorunu yaşanmaktadır.

E-posta: mehmetibrahimyersel@miy1988.net

Telefon: 0505 700 61 00

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.