Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyun: Ben Küçükken ... Sanıyordum!

Hades

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.artniyetli.net
Evet arkadaşlar... Olay gayet basit ve güzel... Başlıyorum....

Ben Küçükken; Baklavanın içindekinin ceviz degil kıyma oldugunu sanıyordum :S feriştahı gelse yediremiyodu bi günde bi aklı selim sormadı kızım neden yemiyorsun diye :p

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben küçükken bebekleri leyleklerin getirdiğini sanıyordum epey küçükken:D herkes böyle sanıyordu galiba:D

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ben küçükkken lahmacun un içine peynir kopyup yerdim annem kızar herkes bana gülerdi .Sonra peymacun çıktı ama :D:D

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben küçükken kendimi akıllı uslu puslu bişey sanıyordum:D meğer ne yaramaz ne mızmız bişeymişim yahu büyüyünce anladım:D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben küçükken, bana küçük diyenlere şaşkınca bakıyor ve aslında yeterince büyüküm diyordum :D

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben küçükken -ki yıllarca sürdü küçükkenmi artık!!:)- BUNDAN İYİSİ ŞAM'DA KAYISI atasözünü BUNDAN İYİSİ ŞAMDAK AYISI diye anlıyordum. "Şamdak ayısı" ne diye salak gibi kimseye de sormadım:D

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ben küçükken -ki yıllarca sürdü küçükkenmi artık!!:)- BUNDAN İYİSİ ŞAM'DA KAYISI atasözünü BUNDAN İYİSİ ŞAMDAK AYISI diye anlıyordum. "Şamdak ayısı" ne diye salak gibi kimseye de sormadım:D

ayy karnım arıdı gülmektenn alemsinn...
Bende bundan birkaç ay önce Murat KAZANASMAZ'ı,
kendime göre yorumluyordum

Murat Kazakalmaz
Murat Kazanalmaz
Murat Kazanamaz....

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben küçükken bilgisayarda oyun oynamak yerine resimler çizerdim.. zaten grafik tasarımı da bu yolla öğrendim..

bir kişi bile bana 1 araç dahi göstermedi desem yeridir... :D

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben küçükken karpuzun çekirdeği zehirli sanıodum we çok dikkatli yerdim bi gün yutmuştum we bütün gün ölcem die ağlamıştım :D aklıma geldikçe gülerim yhaa :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
ben küçükken yaramazlık sonucu anname yalan söylerdim getir elini koklucam der koklardı :D yalan söylüyosun sen derdi hep anlardı. birde kuşlarımız vardı meshur :D kuşlar bana söyledi derdi... yaramazlık yapcam zaman sağda solda havada kus arardım .. ama hiç bulamazdım :D:D:D:D:D:D hepte anneme söylerdi ama :D
kuş var sanırdım ama kuş muş yokmus :p

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben küçükken evde kardeşimle top oynardım, ben kaleci o da penaltı çeken futbolcu.. her defasında kırardık birşeyleri, o bana suçu atardı ben ona, araya annem girerdi, ikimizi de azarlardı :D:D ne günlerdi onlar... :p

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
eskiden evimiz otobüs durağinin yanındaydı geçen otobüs tren sanardım:D
anne bak tren geçiyo derdim kimsede o otobüs demezdi:D

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben küçükken "yaşamak güzel sanırdım"...

young_designer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.arentanıtım.com.tr
ben küçükken büyümek nasıl birşey diye merak ederdim hep... :D hiç güzel değilmiş ama ne fayda düşündüğüm yıllara gidemiyorum

*GrAfIkEr*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben kücükken ilkokulda herkesin cokkk iyi kalpli oldugunu sanirdim ama büyüyoruz ve büyüdükce bir sürü kötülüklerle karsiliyoruz,biliorumki dahada büyükce ne cok zorluklarla karsilasicaz keske herkesin benim icin iyi kalpli oldugu yasima dönebilsem......

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
ben küçükken mumla oynamayı çok severdim. bir gün misafir odasında yine böyle oynarken annemin sesini duydum ve yanan mumu dolabın alt çekmecesine bıraktım annem geldi, ne yapıyorsun diye burda, söylenip beni dışarı çıkardı ve kapıyı kitledi ve doğal olarak ev yandı bende 1 aydan fazla halamlarda kalmak zorunda kaldım. :)

cb-rnk

🌱Yeni Üye🌱
bende minikkene trafik canavarını gerçekten canavar sanırdım:) birde mavi gözlüleri mavi görüyor sanırdım ((((:)