Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
acımasızca sildi beni :) helal olsun hic beklemiyordu afferim ilk kez kararlı davrandın :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
acımasızca geçen zamana inat, vurmuştu kendini yine kırlara, dağlara, yeşilliklere... Önünde dağlar, uçurumlar, masmavi gök, mis gibi kokan toprak.. bir meltemle tamamlanırken doğa, yaşama sevinci aniden sarılırdı birden içine.. yeni bir aşkın heyecanı kaplardı bütün hayallerini... tek celsede silerdi bir öncekinden kalanları...

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazdımdı deme aklımı yeme... dı eki ordamı kullanılır... edebiyat hocana sevgilerimle..

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
sevgilerimle ugurladım seni biliyorum geleceksin geri edebiyat hocamında selamları varmıs sana :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
sana diyecek bişey bulamıyorum... sevgilerimle uğurladım seni biliyorum geleceksin... geri... diyorsun ya şimdi ben gerimiyim alacağın olsun

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
olsun canım cok koymadı gidisin ne demisler biri gider biri gelir düzen böyle ilerliyor :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilerliyor yaşımız, endişelerimiz tasamız... lakin somut olan birşey var, beni unutma tamam mı kızz..

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
kızz senin yüzünden ne hallere düstün ben sizofreni ettin beni paranoyak sevgilim :)

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
bayatladı artık bu laflar yenisini üretmek gerekiyor girdi yine aramıza bir kara kedi :)

emeldagli

🌱Yeni Üye🌱
rejimdeyim ayakları sökmüyo kızım artık camış gibim yiyon:))

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
rejimdeyim dicem ama yalan olur hayatımda hic rejim yapmadım çok yedim hazmedemiyorum ist dan gitmek lazım

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
yiyon ama benden önce yazmıssın yine :) gec kaldım anlasılan neyse devam edelim burdan

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
burdan dönüyon şimdi abla, ilk sağa giriyon, maydanoz tarlasından geçip, portakal bahçelerine ulaşıyon, orda bi kuyu var, o kuyunun içine atıyon kendini, ölmezsen eğer kafanı suyun içine sokup bir milyona kadar say... beni uğraştırma, yorma...