Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

öz çadırcı lokum kutusu

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆

öz çadırcı lokum kutusu çalışmam, yorumlarınıza,,

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet başarılı beğendim ellerinize sağlık. Ç'nin noktası ve gövdesi birleştirilmediği için orada bir açıklık var orası da düzeltilirse eksiksiz olur bence ...

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gayet başarılı beğendim ellerinize sağlık. Ç'nin noktası ve gövdesi birleştirilmediği için orada bir açıklık var orası da düzeltilirse eksiksiz olur bence ...

Teşekkür ederim, bahsettiğin düzenlemeyi yapıcam:smile:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana kalırsa renkte ciddi anlamda sıkıntı var zira çok ara bir renk, ne iştah açıyor ne ilgi çekiyor kahvenin kötü bir tonu diye düşünüyorum..
Bundan daha önemli sorun aslında marka..
Renk tercihinizden ötürü tasarımla fazlasıyla bütünleşmiş..
Yani markayı öne çıkaran hiç bir özellik yok.
Dikkat çekmesini sağlayacak fakat tasarımda sırıtmayacak farklı renkler kullanmanızı öneririm..

Emek vermişsiniz elinize sağlık..

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bana kalırsa renkte ciddi anlamda sıkıntı var zira çok ara bir renk, ne iştah açıyor ne ilgi çekiyor kahvenin kötü bir tonu diye düşünüyorum..
Bundan daha önemli sorun aslında marka..
Renk tercihinizden ötürü tasarımla fazlasıyla bütünleşmiş..
Yani markayı öne çıkaran hiç bir özellik yok.
Dikkat çekmesini sağlayacak fakat tasarımda sırıtmayacak farklı renkler kullanmanızı öneririm..

Emek vermişsiniz elinize sağlık..

Markayla ilgili yapabileceğim birşey yok müşteriden gelen bir logo, ama renkler ve tasarımla ilgili bazı altarnatifler uyguluyorum,
Teşekkür Ederim yorumun için

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk çalışmaya baktım, hoşuma gitmeyen şeyin soluk renkler yada düşük kontrast olduğunu düşünürken yeni eklediğinizi gördüm, öncekine göre daha iyi olmuş ama renk dışında diğer bir sorunun da karmaşa olduğunu farkettim. Motifler mi fazla belirgin yoksa kutu üstünde fazlamı espri var çözemedim ama bir karmaşanın hakim olduğu ve gözü yorduğunu düşünüyorum.
Heralde motiflerin değeriyle oynayarak önüne geçilebilir.

Kolay gelsin.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk çalışmaya baktım, hoşuma gitmeyen şeyin soluk renkler yada düşük kontrast olduğunu düşünürken yeni eklediğinizi gördüm, öncekine göre daha iyi olmuş ama renk dışında diğer bir sorunun da karmaşa olduğunu farkettim. Motifler mi fazla belirgin yoksa kutu üstünde fazlamı espri var çözemedim ama bir karmaşanın hakim olduğu ve gözü yorduğunu düşünüyorum.
Heralde motiflerin değeriyle oynayarak önüne geçilebilir.

Kolay gelsin.

İşin aslı kutunun üzerindeki erciyes dağı ve kapadokya görseli kullanmak zorunda olduğum mataryeller, markayı öne çıkarmak adına logo biraz büyük olmalı, bide pencere isteselerdi gelde çık işin içinden:smile: desenlerle ilgili alternatifler uyguluyorum.
Teşekkür Ederim yorumunuz için,,

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İlkine göre değerlendirirsek renk fena olmamış lakin ufak tefek bazı sıkıntılar yok değil :)
Örneğin üst kısımdaki görsellere verdiğin glow/ışık fazla koyu kalmış keza yandaki lokumlarda da aynı sıkıntı mevcut biraz açman tasarımın hayrına olur :) öhüm..

Motiflerin fazla belirgin olması konusunda sayın Erkal COŞKUN'la aynı fikirde olduğumu belirtmeliyim. Opacityde biraz oynama yapmalısın..

Eline sağlık.. Eminim çalışman güzel olacak.. Kolay gelsin..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Söylediğim hata kutunun üst kısmında düzelilmiş yan kısmında aynen duruyor ...

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlkine göre değerlendirirsek renk fena olmamış lakin ufak tefek bazı sıkıntılar yok değil :)
Örneğin üst kısımdaki görsellere verdiğin glow/ışık fazla koyu kalmış keza yandaki lokumlarda da aynı sıkıntı mevcut biraz açman tasarımın hayrına olur :) öhüm..

Motiflerin fazla belirgin olması konusunda sayın Erkal COŞKUN'la aynı fikirde olduğumu belirtmeliyim. Opacityde biraz oynama yapmalısın..

Eline sağlık.. Eminim çalışman güzel olacak.. Kolay gelsin..

Söylediğim hata kutunun üst kısmında düzelilmiş yan kısmında aynen duruyor ...

Teşekkür Ederim,,