Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özcanlar Mini Hal siyah beyaz afiş

k.yigit.58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
001dv6.jpg

Benzer konular

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma beğendim eline sağlık. yalnız neden siyah beyaz ve ayrıca alttaki 3tane noktalı sıralı çizgi adres bilgilerinimi sembol ediyor yoksa başka bir anlamımı var.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma beğendim eline sağlık. yalnız neden siyah beyaz ve ayrıca alttaki 3tane noktalı sıralı çizgi adres bilgilerinimi sembol ediyor yoksa başka bir anlamımı var.

noktalı yerler sanırsam iletişim bilgi (forum kurallara göre iletişim bilgi vermesi yasak)

aynı soru bende soracaktım neden siyah beyaz? renkli olsa daha da anlamlı çalışma olmazmıydı? birde sanki açılış afişi bu... eğer öyle ise o zaman siyah renk tonu ile kırmız rengi kullansaydınız... ve bence meyve sepeti daha canlı olmalı (renkli)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu ney, toptancı hali mi?
siyah beyaz sevmedim, yaşasın renkli dünyalar..

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bir hal afişi için siyah beyaz doğru bir seçim değil bence, aksine rengarenk olmalıydı,sonuçta meyve ve sebzeler var burada değil mi? En azından siyah beyaz olması bir anlam ifade etmeli, mesela sadece bir mesaj verilecektir -olumlu değil olumsuz bir olayın durdurulması ile ilgili- bu amaçla siyah beyaz yapılabilir veya film, müzik, konser gibi bir konusu vardır, demek istediğim siyah beyaz olmamış.

Özcanlar .... fontu çok kötü (BaloonBlack galiba), yine helvetica veya futura gibi düz bir font kullanabilirdin... 2. yazısında anlamsız bir gölge efekt uygulanmış, çok estetik durmuyor...

Ortada açılış imajı vermek için kurdele kullanmaya çalışmışsın ama o kurdeleden çok spor ayakkabısı bağcığına beziyor... Bir de bu halin nerede olduğunu vurgulasaydın iyi olurmuş, "2. Şubemizle Merkez Mahallesinde hizmetinizdeyiz" gibi.

O meyve sepetini rengarenk görmek isterdim ki iştahımı kabartsın...

Çok albenili bir çalışma olmamış maalesef...

k.yigit.58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müşteri tek renk olmasını istediği için siyah beyaz bi çalışma yaptım noktalarda iletişim bilgileri ayrıca elime gelen bilgi doğrultusunda iş yaptıgım için mahallesinde hizmetinizdeyiz yazma gibi bi lüksüm yok kurdela olayına gelincede asıl renk kırmzıı beyazdı siyah beyaz olunca eve ayakkabı bağcıgına benziyo :) ama elimde olan bu yinede araştırma içindeyim herkese yorumları için teşekkür yinede

Sema Simsar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bnce güzel olmuş ama sıradan farklı değişiklik katabilirdin genede güzel emeğine sağlık

forever_zac

🌱Yeni Üye🌱
renkli olsa daha ii olurdu bence çok sönük kalmş=)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bnce güzel olmuş ama sıradan farklı değişiklik katabilirdin genede güzel emeğine sağlık

yorumunuzu algılayamadım sıradanlık farklılıklık ve değişiklik anlayışı göreceli bir kavramken...

Çalışmaya gelince tekrarlanan şerit çerçevelere gerek yok diye düşünüyorum. Şubenin açılış kısmının ön planda olması güzel ama hal yazmasanız ordaki kaybolmaya yakın sepetle bağdaştıramazdım. İllaki paket havasında sepet kullanıcam diyorsanız daha belirgin görsel üzerinden yola çıkmanızı tavsiye ederim

Sema Simsar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sıradan olmuş dedim hoş bir estetikliği yok yani ama kötüde deil

k.yigit.58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siyah beyaz olunuca fazla bi estetik katamıyoruz renkli olsa zaten daha deişik şeyler yapabilridm ama renkli deil üzgünüm :(

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
2 rakamının altındaki flu sepeti kaldırmalısın..Ki gerçekten göz kalabalığı yapıyor..İşi yaptıranın canına minnet anlıyorum, Ürünü büyüt, şişir şişir...Ama mademki tek renk 2 çalışma yapsan daha iyi..
1- Ya sepet büyük kalsın, 2 yi ordan başka yere mesela en üste taşı..
2- 2 daha büyük ve fluda sepet olmasın..

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım renklendir bunu bence yani olamamıs buu yaa çok yanii nasıl desem bi gariplik var hal yani sonuçt bu neden siyah beyaz ki bari sebzele renk ver

Graphyc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mylmzcn.com
dikkat çekmesi için renklendirmelisin bence. ayrıca sebze meyve satan bir yer içinse bu afiş kesinlikle renkli ve cıvıl cıvıl olmalı. iyi çalışmalar.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence renkler olamamş yani bu afişin dahada renkli olması lazım diye düşünüyorum

sevgii

🌱Yeni Üye🌱
siyahlar çok göz yorucu ve sönük bir çalışma olmuş