Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özdemir grup Yeni firma yeni logo

edirneli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar faaliyete yeni başlayan bir inşat firması için hazırladığım logo için yorumlarınızı bekiyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Grup yazsının yanlarındaki çizgileri kaldırın.

Logonuz grup şirketi için uygun bir logo değil. İnşaat firması içinde uygun bir logo değil.
Ayrıca çok fazla bu logonun benzeri var ve artık ilham kaynağı benzer logoların deformesinden kaynaklı bir mutfak pompası, duşluk, uzay mekiği hissiyatı var.

Tavsiyem grup şirketlerine uygun, daha az noktalı, daha anlaşılır ve sade bir çalışmadan yana olacaktır.

Ayrıca font alternatiflerini de değerlendirmelisiniz. Times, platino gibi tırnaklı karakterler ne kadar zarif gibi görünse de, zamane font alternatiflerine yönelebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

edirneli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grup yazsının yanlarındaki çizgileri kaldırın.

Logonuz grup şirketi için uygun bir logo değil. İnşaat firması içinde uygun bir logo değil.
Ayrıca çok fazla bu logonun benzeri var ve artık ilham kaynağı benzer logoların deformesinden kaynaklı bir mutfak pompası, duşluk, uzay mekiği hissiyatı var.

Tavsiyem grup şirketlerine uygun, daha az noktalı, daha anlaşılır ve sade bir çalışmadan yana olacaktır.

Ayrıca font alternatiflerini de değerlendirmelisiniz. Times, platino gibi tırnaklı karakterler ne kadar zarif gibi görünse de, zamane font alternatiflerine yönelebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

öncelikle müşterinin isteği DEMİRİ KESER.... kendilerine daha farklı çalışmalar yapmama rağmen bu logonun üzerinde fazla durdular... nekadar alternatif sunduysam kendilerini vazgeçiremedim...
tavsiyeleriniz benim için çok can alıcı ve birer ilham kaynağı oldu...
teşekkür ederim...