Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özdilek lokum kutusu çalışması

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sarı gördüğünüz herşey altın varak basılacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

tasarim2ask3.jpg

tasarim1bbe4.jpg

Benzer konular

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
turkuazlı olanda magenta baslıklar uymamıs turkuaz yada füme olsaymıs daha hos olurmus.kulakçıklarda ki renkler hepsi aynı olsaymıs calısmaya butunluk katarmıs. işin geneli olarak değişik ve güzel çalışma emeğine sağlık :D

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikincisi sade ve şık olmuş bence düşüncenize ve elllrinize sağlık...

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Genelinde güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık...

Yalnızca bir şeye dikkat etmelisin. Zeminde kullandığın figürün bazı yerleri oldukça ince. Klişe yapım aşamasında umarım zorluklar yaşamazsınız. Çünkü bu şekilde klişe yapılırsa figürdeki ince yerler klişede çıkmayacaktır ve kopuk kopuk çizgiler halinde görülecektir. En son aşamada hayalkırıklığı yaşamaman için bence biraz daha dikkat et... Saygılar...

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 i beğendim ben, varak olacağından kırmızının koyu tonlarıyla çok iyi uyumsağlar eline sağlık

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
ama gerçekten cok gusel olmus süpersin

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Genelinde güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık...

Yalnızca bir şeye dikkat etmelisin. Zeminde kullandığın figürün bazı yerleri oldukça ince. Klişe yapım aşamasında umarım zorluklar yaşamazsınız. Çünkü bu şekilde klişe yapılırsa figürdeki ince yerler klişede çıkmayacaktır ve kopuk kopuk çizgiler halinde görülecektir. En son aşamada hayalkırıklığı yaşamaman için bence biraz daha dikkat et... Saygılar...

Uyarınız için teşekkürler, ama matbaayla görüşüldü klişe konusu, bir sorun olmayacağı söylendi

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
MAG'den misiniz?....
Özdilek A.Ş. kurumsal bir firmadır, kurumsal firmaların kullandığı (lisanslı mı neydi kelimeyi hatırlayamadım) belli logo , renk ve desen tasarımlar vardır... Özdilek A.Ş. bu renk beyaz ve Pantone 1585 turuncudur.
Özdilek Lokumda kalite diye bir arma yada slogan kullanmadı diye biliyorum, kullanılan slogan sımsıcak bir gelenek yada alışverişte sımsıcak bir gelenek dir. Ve alınan bazı ödüller vardır, arma olarak bunlar kullanılabilir.
bazı yerler vectorler logoya çok yaklaşmış yada içinden geçmiş, bunu kabul edeceklerini sanmıyorum,
Özdilek en son ISO EN 22000 Kalite standartı aldı, özellikle gıda konusunda bu yazılmalı derim.
Kutu altına denk gelen bölümde; "Oda Sıcaklığında muhafaza ediniz" yazılı, kelime başındaki harlerin büyük-küçük durumunda problem var gibi, ayrıca web adresi pembe yada magenta değil, zemin beyaz olduğunda siyah ile, diğer durumlarda beyaz ile yazılıyor diye biliyorum.
daha detaylı bilgileri bursa merkez halkla ilişkiler den yada iç satış yapacaksanız, satınalmadan bilgi alabilirsiniz...
Bunun hharicinde, güzel ve oturaklı bir çalışma olmuş, bizim gördüğümüz CMYK olmasaydı ikinci çalışmanızın renklerininde güzel olacağına inanmaktayım...
Elinize sağlık, işinize emek vermişsin, bu görenlere haz verir. iyi çalışmalar...
Özdilek-Geçit AVM. Grafik-Baskı dahili 4915

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence gayet sade ve şık olmuş..abartıdan uzak çalışmışsınız..Başarılar..

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
MAG'den misiniz?....
Özdilek A.Ş. kurumsal bir firmadır, kurumsal firmaların kullandığı (lisanslı mı neydi kelimeyi hatırlayamadım) belli logo , renk ve desen tasarımlar vardır... Özdilek A.Ş. bu renk beyaz ve Pantone 1585 turuncudur.
Özdilek Lokumda kalite diye bir arma yada slogan kullanmadı diye biliyorum, kullanılan slogan sımsıcak bir gelenek yada alışverişte sımsıcak bir gelenek dir. Ve alınan bazı ödüller vardır, arma olarak bunlar kullanılabilir.
bazı yerler vectorler logoya çok yaklaşmış yada içinden geçmiş, bunu kabul edeceklerini sanmıyorum,
Özdilek en son ISO EN 22000 Kalite standartı aldı, özellikle gıda konusunda bu yazılmalı derim.
Kutu altına denk gelen bölümde; "Oda Sıcaklığında muhafaza ediniz" yazılı, kelime başındaki harlerin büyük-küçük durumunda problem var gibi, ayrıca web adresi pembe yada magenta değil, zemin beyaz olduğunda siyah ile, diğer durumlarda beyaz ile yazılıyor diye biliyorum.
daha detaylı bilgileri bursa merkez halkla ilişkiler den yada iç satış yapacaksanız, satınalmadan bilgi alabilirsiniz...
Bunun hharicinde, güzel ve oturaklı bir çalışma olmuş, bizim gördüğümüz CMYK olmasaydı ikinci çalışmanızın renklerininde güzel olacağına inanmaktayım...
Elinize sağlık, işinize emek vermişsin, bu görenlere haz verir. iyi çalışmalar...
Özdilek-Geçit AVM. Grafik-Baskı dahili 4915

Yorumun için teşekkürler. Çalışma özdileğin isteği doğrultusunda yapıldı.
Yoksa bu saydıklarınızın hepsini sizden daha iyi biliyorum.Sonuçta 1,5 senedir Özdilek'in tasarımlarını yapıyorum. Ayrıca çalışma cmyk değil rgb

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikiside çok güzel olmuş ellerine sağlık ama 2.si daha çok hoşuma gitti sade ve şık

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
2 nin sadeliği;1. nin rengini beğendim :) Özdilek'in kendine ait bir tutuncusu var ama, bir de o rengi deneyin önerimdir. Ama 1.'nin renginden daha güzel olacağı anlamına gelmiyor tabii bu :)

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
İki çalışmada şık, güzel ve amacına uygun olmuş, artı üzerine altın varak geldiğinde işe daha bi zenginlik katacak.. emeğine sağlık :)