Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özge Çorap Kutusu 2

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
337511_471814566192431_1002736056_o.jpg

Benzer konular

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
6 lı kutu ve fit 15 yazan yerler hizalamaya uymamış gibi duruyor. Kutuya bakıldığında bu tür eklemelerin sonları küçülür. Genel itibariyle çok iyi emeğinize sağlık. Tebrikler.

Son düzenleme:

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Renk kullanımını pek beğenmedim kişisel olarak daha farklı bir renk paleti kullanılabilirdi belkide onun dışında bir değişiklik ve yenilik getiren bir iş değil ama amacına hizmet etmiş.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Ya hocam tasarım iyi hoşda ya kutuda bulunan çoraplar çok şefaf yada bende bi sorun var çoraba dair bişey göremedim ben tasarımda :) Epilasyon cihazı kutusu gibi olmuş :) :) emeğine sağlık

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
6 lı kutu ve fit 15 yazan yerler hizalamaya uymamış gibi duruyor. Kutuya bakıldığında bu tür eklemelerin sonları küçülür. Genel itibariyle çok iyi emeğinize sağlık. Tebrikler.

Hizalı olmasını istemedim dikkat çeksin istedim. teşekkürler.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Vallahi bakmanda problem var o zaman üstad ;) çorap nasıl olmalı?

Çorap nasıl olmalı derken ? hocam en azından ayrıyeten kenarda çorap görseli olmalı hiç değilse veyahut ten rengi değilde biraz daha farklı renkte gösterilmeli çorep mesela bayan giyerken ki halide olabilir... Nacizane fikrim...

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence tek eksik yüzün gözükmemesi bayanın yüzü gözükse bu kadar kurcalayamayız :)nacizane fikrim renkler yazı tipleri bence hoşş