Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öztel katalog çalışması

shappy664

🌱Yeni Üye🌱
yeni yapmaya çalıştığım katalog kapağı yorumlarınızı bekliyorum birde arka kapağı için önerileriniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anladığım kadarı ile bu ön kapak. Logoların düzenlemesi çok karışık duruyor. Genelinde baktığımız zaman göz nereye bakıcağını şaşırıyor. Bu kadar karmaşa varken dünyayı koymanıza gerek yok diye düşünüyorum. Alt kısımdaki mavi boşluk çok anlamsız. Biraz daha üzerinde çalışılmalı diye düşünüyorum.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
26. Madde: [/B]# Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlık değiştirilmiştir..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle hoşgeldiniz
* ....malzemeleri san.tic. .. kısmındaki degradeyi kaldırıp tek renk ton da yapmalısınız ki baskıda, orası sanki kalıpta çıkmamış gibi durmasın
* Kare çerçeve yerine ürünleri çerçeve dışına çıkartabilir ve görsellerinizi değişik duruş versiyonlarında deniyebilirsiniz.
* Öztel in logosun da hali hazır logo dahi olsa sanki bir deforme varmış gibi duruyor.
* Firma logolarınıda dağınık tutacağınıza 2 sıralı hale gelirebilirsiniz..
* Kapak hakimiyeti şuan tamamiyle dünya vektörelinde..Bu durum ürünlerden ziyade bakışın direk vektörele gime durumunu oluşturuyor..
* Kısaca sı alternatif oluşturmanızda yarar var fakat müşteriniz beğendiyse sorun yok..

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
evt hiç olmadı mavi seritlere koy logoları cok goze batıo.Pek bişe göremedim açıkcası katalog kapağında.Biraz daha çalışırsanız daha iyilerini yapbilirsiniz:)

shappy664

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim firma kendi firmamız olduğu için beğenme kısmı bana ait logo hazır değil onuda ben yaptım biraz 3. boyut vermeye çalıştım ama gölge filan eklemedim sizce logoyu düzmü yapmalıyım

shappy664

🌱Yeni Üye🌱
biraz düzenledim ama tam olmadı galiba yorumlarsanız memnun olurum

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanıza yorum bekleme zamanınızı, titizliğinizi çalışmanın kendisine vermeniz çalışma adına daha olumlu olacaktır.
Örneğin yerleştirdiğiniz görseller üzerinde biraz daha durabilirsiniz.
Sayfanın arka planındaki (yıldırımlar, bulutlar) ile görsellerin arka planı (beyaz renk) sizce özensiz, acele edilmiş gibi durmuyor mu?
Kolay gelsin.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
bu kadar malzeme kullanman şart mı?
bu şekliyle çok karmaşık görünüyor