Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pal FM & Pal Station 106 Tasarım Çalışmaları

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Pal Fm ve Pal Station 106 siteleri için yaptığım çalışmalar bunlar, ikisini birbirinden tamamen bağımsız tasarımlar yapmamın sebebi, müşterinin beğendiği herhangi birinin üzerinden gidebilmesidir.

Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

PalFM.jpg

PalStation.jpg

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk calışmayıcok begendim emeginize saglık ;)

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her ikiside çok hoş. emeklerine sağlık

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
2 çalışma da sitede gezinirken zevk alacağım cinsten olmuş.. eline sağlık ;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İkiside çok hoş olmuş fakat 2.sinde sağ taraf biraz boş kalmış aşşagıdaki menüleri oraya eklersen daha iyi duracagını düşünüyorum.emeğine sağlık güsel çalışmalar.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
İkiside çok hoş olmuş fakat 2.sinde sağ taraf biraz boş kalmış aşşagıdaki menüleri oraya eklersen daha iyi duracagını düşünüyorum.emeğine sağlık güsel çalışmalar.

yorumunuz için teşekkür ederim.. aslında sağ taraf boş değil, sitenin genişliği 960px, bu da 1024x768 çözünürlük kullanan ekranlar için aşşağı yukarı ekranı kaplayacak demektir, ben export ederken biraz boyutunu küçülttüm ondan yüksek ihtimalle sağ taraf boş gözüküyor ;) saygılarımla..

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
1. tasarım daha güzel duruyor fakat boş duran yerleri bi şekilde doldurman gerek, ayrıca menülerin bir kısmını da sağ tarafa alabilirsin ve sayfa çok uzun durmazzz...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
1. tasarım daha güzel duruyor fakat boş duran yerleri bi şekilde doldurman gerek, ayrıca menülerin bir kısmını da sağ tarafa alabilirsin ve sayfa çok uzun durmazzz...

aslını istersen, eklenecek bayağı content var, bu henüz demo tasarımı ondan boş görünüyor, teşekkür ederim..