Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pamukkale Universitesi - Muzik Klubu

Benzer konular

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Sanırım afişte 4 çeşit font var, farklılığı azaltabilirsen, renk ve büyüklük ile farklılığı yakalarsan tahminim daha güzel duracaktır. Hatta farklı bir font daha bile sıcak durabilir.. Alttaki görseller güzel ama görsel kalitesi düşük ve kullanım biraz cansız kalmış. Haziran yazısı hem HAZIRAN yazılmış ("İ" değil "I" olmuş), bir de ortadan böyle koparılmış kendisi, bence olmamış, gerek yokmuş.

Şimdi afişin içeriğine dair görüşlerimi belirtmek istiyorum :) Gerçekten böyle bir festival oldu mu? Olduysa o pazar günü nasıl geçti, orada mıydın? Carnophage gibi bir gruptan sona Dolapdere Big Gang ve Çilekeş mi çıktı? Alandaki izleyici kitlesi bir anda değişmiş osla gerek... Çok ama çok fazla alakasız gruplar, Carnophage öncesi (kendiside dahil), Carnophage sonrası iki alakasız kitle denebilir.

petitjoueur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok :))
bole bi olay olmadı.
bende itü nün rock festivalinden aldım bunlarıda dolapdereyle,çilekeşi ben yazdım sadece :D
bizim okulda festival adına bişe olmuyo bi kaç densizin cıkardıgı olaylar yuzunden iptal edildi butun organizasyonlar..

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
yok :))
bole bi olay olmadı.
bende itü nün rock festivalinden aldım bunlarıda dolapdereyle,çilekeşi ben yazdım sadece :D
bizim okulda festival adına bişe olmuyo bi kaç densizin cıkardıgı olaylar yuzunden iptal edildi butun organizasyonlar..

heheh tamam, içim rahatladı o zaman, zaten olsa adamlar çıkmazdı herhalde :)