Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pantone Renk Kataloğu

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Ben pc de çalıştığım için baskıya iş gönderdiğimde renk sıkıntısı çekiyorum. Bu nedenle pantone kataloğu almak istiyorum. Bunu en uygun fiyata nereden alabilirim ve hangi kataloğu almam gerekiyor? (Acemi olduğum için fazla bilgim yok bu konuda. Almam gereken içinde her rengi bulunduran coated/uncoated paletleri değil mi?)

Benzer konular

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çektiğiniz renk sıkıntısını örnek ile gösterebilirseniz yardımcı olabilirim, renk konusu tek yönlü bir sorun değil maalesef, bunun birde matbaa aşaması var.İşlerde %10 luk bir renk sapması olabilir, ama kırmızı verdiğiniz renk bordo çıkıyorsa bir sorun vardır.
* İşleriniz mutlaka cmyk olması, RGB yapıp sonradan çevirdiklerinizde bile sorun olur

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çektiğiniz renk sıkıntısını örnek ile gösterebilirseniz yardımcı olabilirim, renk konusu tek yönlü bir sorun değil maalesef, bunun birde matbaa aşaması var.İşlerde %10 luk bir renk sapması olabilir, ama kırmızı verdiğiniz renk bordo çıkıyorsa bir sorun vardır.
* İşleriniz mutlaka cmyk olması, RGB yapıp sonradan çevirdiklerinizde bile sorun olur

Dİrek cmyk çalısıyorum. Ekranda gordugumle baskı rengi birbirini tutmuyor. Mavi seçiyorum ama seçtiğimden cok daha koyu bir renk çıkıyor baskıda

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
cmyk işler Complete Process Color Chart Renk Kataloğu almalısınız.

link

Complete Process Color Chart | Bilimsel Eserler | Wacom yetkili satıcısı

Merhaba,
Ben pc de çalıştığım için baskıya iş gönderdiğimde renk sıkıntısı çekiyorum. Bu nedenle pantone kataloğu almak istiyorum. Bunu en uygun fiyata nereden alabilirim ve hangi kataloğu almam gerekiyor? (Acemi olduğum için fazla bilgim yok bu konuda. Almam gereken içinde her rengi bulunduran coated/uncoated paletleri değil mi?)

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba,

Pantone Color Bridge kataloğu ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir. BU katalog ile hem pantoneleri hem de seçtiğiniz pantone rengin cmyk, rgb ve html değerlerini bir arada görebilirsiniz.

Lİnkten kataloğu inceleyebilirsiniz

https://www.pantone.com/color-bridge-coated

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cmyk işler Complete Process Color Chart Renk Kataloğu almalısınız.

link

Complete Process Color Chart | Bilimsel Eserler | Wacom yetkili satıcısı

Pantone Color Bridge kataloğu ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir. BU katalog ile hem pantoneleri hem de seçtiğiniz pantone rengin cmyk, rgb ve html değerlerini bir arada görebilirsiniz.

Lİnkten kataloğu inceleyebilirsiniz

https://www.pantone.com/color-bridge-coated

İkisi de aynı işlevi görüyor mu? Complete process chart kocaman kitap çünkü. Pantone Color bridge taşıması daha kolay bir şey sanırım.

pantone color bridge'in bu verdiğim linktekiyle farkı nedir acaba?

Pantone CMYK renk Kataloğu - 510.00 TL + KDV

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
ikiside farklı kataloglar

Complete Process Color Chart kataloğu programda verilen CMYK değerlerinin baskıda nasıl çıkacağını görmek.

Pantone Color bridge ise pantone renkleri cmyk değerinde basmak için yada extra pantone renk basmak için katalog

Complete Process Color Chart kataloğu biraz ağır bir katalog

İkisi de aynı işlevi görüyor mu? Complete process chart kocaman kitap çünkü. Pantone Color bridge taşıması daha kolay bir şey sanırım.

pantone color bridge'in bu verdiğim linktekiyle farkı nedir acaba?

Pantone CMYK renk Kataloğu - 510.00 TL + KDV

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikiside farklı kataloglar

Complete Process Color Chart kataloğu programda verilen CMYK değerlerinin baskıda nasıl çıkacağını görmek.

Pantone Color bridge ise pantone renkleri cmyk değerinde basmak için yada extra pantone renk basmak için katalog

Complete Process Color Chart kataloğu biraz ağır bir katalog

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim

purchu

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Merhaba,
Sizi tekrar rahatsız edeceğim ama, bahsettiğiniz complete process color chart kitabı verdiğiniz linkte kalmamış. Birkaç yer daha aradım. Oralarda da kalmamış. Bu kitabı nereden bulabilirim bilginiz varmı?

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba

ben bu kataloğu seyyar gezen birinden almıştım açıkça nerden satılır bilmiyorum ama linkte ki sitede en alta telefon numarası var arayıp sorabilirsiniz.

Complete Process Color Chart Pantone

Merhaba,
Sizi tekrar rahatsız edeceğim ama, bahsettiğiniz complete process color chart kitabı verdiğiniz linkte kalmamış. Birkaç yer daha aradım. Oralarda da kalmamış. Bu kitabı nereden bulabilirim bilginiz varmı?