Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Part-Time İş Arıyorum! - Türkiye Geneli

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Part-Time İş Arıyorum!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Merhabalar. Aşağıda uzman olduğum konular ile ilgili part-time iş arıyorum.

Microsoft Office, Proje Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Media Marketing (Reklam-Pazarlama-Satış), Grafik Tasarım (Web+Logo+Poster...), Uzaktan Teknik Destek (IT), Google Adwords, Google Analytics, Pazarlama Stratejisi, Adobe Photoshop, Sosyal Medya Pazarlama, Sosyal Medya Optimizasyonu, Sosyal Medya Reklam Yönetimi, Google+, Microsoft İşletim Sistemleri, Facebook Marketing, Instagram Marketing, Twitter Marketing, Sosyal Media Blogging, Email Management, Email Pazarlama ve Reklam Yönetimi...

Bir kurum/şirket/firmanın marka değerini artırmaya yönelik tüm bu çalışma ve tanıtımların hazırlanması ve devamlılığı, tüm web hizmetleri, Google'da ilk sayfada yer alma (SEO optimizasyonu) çalışmaları, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve trafiğinin artırılması gibi, akşam 17.00'dan sonra evden hizmet verebileceğim bir iş arıyorum.

İlgilenenlerin bana özelden mesaj yollamalarını rica ediyorum.

Bu başlıklar ile ilgili iş ilanı gören ya da destek arayanların bana ulaşması ya da yönlendirilmeniz konusunda tüm forum arkadaşlarımızın dikkatini rica ediyorum. Yeni bebeğim olduğu için ekstra bir gelire ihtiyacım var.

Sevgi ve saygılarımla...

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Bu sayfa bir kaç örnek çalışmamı görebilirsiniz. https://www.behance.net/hakanemiratlas

AmericanLIFE Dil Okulları (instagram.com/sancaktepe.americanlife)
Ayka Tanıtım ve Organizasyon
BİLFEN Koleji
Desert Rose FL
SELT Electronics

gibi bazı kurum ve şirketin uzaktan desteğini sürdürmekteyim.

E-posta: hakanemiratlas@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.