Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Parti Afişi

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Balıkesir-Ören' de 8 Mayıs' ta düzenlenecek parti için kullanılacak afiş.

Son düzenleme:

Benzer konular

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
yüklemede sorunmu var arkadaşım :)

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yükledim sonunda arkadasım:)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş gözüküyor bütünlüğü sağlamışsın tebrikler :)

O bayan necidir ? :)

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim. modelimdir kendileri :) Dj değildir ama. afişteki tek sorunum birçok bilgiyi eklemem gerekliydi. biraz karmaşa oldu sanki. beğendiğinize sevindim ama;)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır bilgiler fazla değil fakat bazı kısımlarda şekillerin üstüne getirmişsin ve buda okuma -algılama sorununa yol açıyor :)

Ayrıca kulaklık yerine daha coşkulu bir alet koyabilirdin :D bufır mı diyorlar ne ondan :D

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
düşündüm o tarz şeyleri (woowfer :), büyük kulaklık vs ) ama çok klasik olmasın dedim. bu da kulaklık hem. bangır bangır dinleyebilirsin:p üstüste gelme durumunda haklısın. henüz baskıya girmedi. acaba diyorum sağ alttaki organizasyon ekip isimlerinin altındaki görseli kaldırsam mı?

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
alttaki pembe yayları ve üstteki pembe şekili kaldırmalısın yada daha uygun bir yer bulmalısın :) (Bilgi için teşekkürler woowfer :D)

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hmm. deniycem fikrini. teşekkür ederim ve rica ederim :) buarada, umarım en kısa zamanda bulabilirsin iş. bol şans

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben onu woofer diye biliyorum ama kullanım alanı farklı olabilir..

Çalışmanızda kendi modelinizi kullanmanız güzel, 2 renk basılacağından cıvıl cıvıl olması beklenemez. Ama yazılarınız çok dağınık ve neden konserin adı ön plandayken, içerik yani ''club'' çok ayrıntısız kalmış durumda?
Sonuç olarak tek alkışladığım durum kendi modelinizi kullanmanız.
Kolay gelsin.

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pardon. yanlış yazmışım bende. WOOFER olcak eet. haklsın. Club konusuna gelirsek çok fazla göze batmamasını istedim. odak noktasını sadece partiye çekmeye çalıştım. merak eden zaten orada ne tarz bi parti olacağını görür. Dağınıklık derken tipografide boyut vs uyumsuzluğunu mu kastediyorsunuz yoksa heryana saçılmış bi görünüm mü algıladınız. biraz açarsanız sevinirim. eleştiriniz için teşekkürler;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pardon. yanlış yazmışım bende. WOOFER olcak eet. haklsın. Club konusuna gelirsek çok fazla göze batmamasını istedim. odak noktasını sadece partiye çekmeye çalıştım. merak eden zaten orada ne tarz bi parti olacağını görür. Dağınıklık derken tipografide boyut vs uyumsuzluğunu mu kastediyorsunuz yoksa heryana saçılmış bi görünüm mü algıladınız. biraz açarsanız sevinirim. eleştiriniz için teşekkürler;)

:p Ama bu bir konser afişi. Göze batmalıki konser sonunda siz batmayısınız:)

* Yukarıda boş alan var..Kullanabilir yazılarınızı genişletebilirsiniz. Ama kesim için, kenarlara en az 1.5 cm içerde çalışmayı ihmal etmeyin...
* Türkçe harf hataları var; icki, giris, universite..
* Org. yapan kişiler kaybolbuş gitmiş durumda..
* Servis kısmında alt alta yazış kısmına bir mekan altına saat şeklinde bir düzenleme şart ki buda kulaklığa giren yazıyı engeller..
* Tarih ve mekan bir çok konser için önemlidir. Bu şekilde bir düzenlemenin algılamada problem çıkartacağı kanısındayım...
* 2 renk olan bir çalışmada logo yeşilde kalırsa 4 renge çevirin işinizi daha güzel olacaktır.:)
gibi..

zift

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler. söylediklerinizi deniycem;)