Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PBD Broşür Kapak Çalışması

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ahşap Ürünler bölümünün broşür kapak çalışmasıydı.
Arkaplan görüntüsü sanal olduğundan, red edildi.
Yinede görüşlerinizi alabilir miyim?

MGygo.jpg

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Sende pergolayı ana fotoğraf olarak kullan madem sanal birşey istemiyorlar, görüntü olarak sade ve güzel olmuş.

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle emeğine sağlık..

gökyüzü ile çimenliğin bittiği yer çok boş gibi oralar keskin olamayabilir...

kamelyanın ortasındaki masanın arkası iç kısmı yeşilliği ile zemin çok farklı... oraları da rötuşlaman lazım... yani kamelyanın zemine montajlanmadan öncke üstte ve altta deliklerin arası farklı biraz karartırsan oraları zemine uydurabilirsin..

ağacın gölgesinde bir eksiklik var sanki...

bunlar benim gördüğüm ince detaylar.... gayet sade ve hoş calışma emeğine sağlık

irfarslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logoyu isimle pek pekiştiremedim belkide eskiden beri kullanıyorlardır bilemem ama çalışma gayet başarılı tebrik ederim

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle emeğine sağlık..

gökyüzü ile çimenliğin bittiği yer çok boş gibi oralar keskin olamayabilir...

kamelyanın ortasındaki masanın arkası iç kısmı yeşilliği ile zemin çok farklı... oraları da rötuşlaman lazım... yani kamelyanın zemine montajlanmadan öncke üstte ve altta deliklerin arası farklı biraz karartırsan oraları zemine uydurabilirsin..

ağacın gölgesinde bir eksiklik var sanki...

bunlar benim gördüğüm ince detaylar.... gayet sade ve hoş calışma emeğine sağlık

https://hires-wallpaper.info/wp-con...p_wallpaper_green_grassland-2_1920_x_1200.jpg

belirttiğiniz bölümleri dikkate alacağım, teşekkür ederim.

ASBODRUM

🌱Yeni Üye🌱
Ben rededilme sebebini haklı buluyor ve tebrik ediyorum . Kesinlikle sanal calısmalar brosurun ciddiyetini ve inandırıcılıgını etkiliylor . Gozede hitap etmiyor ve herkesin dusuncesine saygılıyım ama bana itici geliyor . Ayrıca logoda olimpiyat logosy gibi . Ne alaka cozemedim . Renkler firmayı tam yansıtmıyor . Emege saygımız sonsuz . Eminim calısmanın teknik kısmı en az 2 saatini almıstır . Ufak tefek rotuslarla cok basarılı bir calısma yapabilirsin . Bol sans

lusy90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bulutla yeşilliğin birleştiği yer cok keskın yumusatrsan cok daha ıyı olurdu ama sanala bende karsıyım.