Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pdf import

cankeremkaya

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar pdf den iki tablo sayfa import ettim. üç sayfa olacak bir katalog hazırlıyorum.yanlız ilk sayfa yarıya yazıyla kadar dolu. ben bu pdf yi ekliyorum ancak haliyle yarısı sayfanın dışında kalıyor. yani yarısı bu sayfada kalsın sayfa dışında kalan kısım da 2. sayfaya geçsin bunu nasıl yapabilirim

Benzer konular

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
arkadaşlar pdf den iki tablo sayfa import ettim. üç sayfa olacak bir katalog hazırlıyorum.yanlız ilk sayfa yarıya yazıyla kadar dolu. ben bu pdf yi ekliyorum ancak haliyle yarısı sayfanın dışında kalıyor. yani yarısı bu sayfada kalsın sayfa dışında kalan kısım da 2. sayfaya geçsin bunu nasıl yapabilirim

Photoshop'ta pdf yi açar sayfayı tif olarak kaydedersin. Daha sonra istediğin gibi kullanabilirsin...

Yazı olarak kullanmak istiyorsan, Illustrator'de açıp kullanabilirsin, yalnız fontlar sorun olabilir...

Ayrıca Corel'de import edip, import seçeneklerinden text'i işaretlersin, fakat dediğim gibi font sorunu yine olabilir.

İyi çalışmalar...

cankeremkaya

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım çok sağol ama becermedim galiba.
resmi ekldeim zannedersem daha bilgilendirici olur

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
Pdf

Sanırım dosyayı photoshopta açıp bölmek istediğiniz yeri bölüp tif olarak kaydedin bir sorun çıkmaması gerekir.

İyi çalışmalar...