Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pdf sayfalarını birleştirmek istiyorumm

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
10 adet pdf sayfasını tek bir pdf te açmak istiyorum Adobe Readerı ındırdım ama yapamadım 1 saat içinde net bir cevap alır mıyım arkadaşlar acil lazım! Çok teşekkürler

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
galiba gözünüzden kaçmış nasıl yapıldığını mesajımdaki linke tıklarsanız nasıl yapıldığını görebilirsiniz,

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
evet sız yapım diyice ben atlamışım:) tşkler ama benm program penceremde adobe reader yazıyor. sizin gonderdıgınız lınktekı anlatımda boyle yazmıyor.bnmkı turkce bu arada. az önce ındırdım. içerikleri de farklı gib geldi bana. Sizin yolladıgınız lınke yuklenıyor rar

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
bu sıtede ne kadar yuklemesı kaldı gorunmuyor.rapd shareden atsam sıze sorun olurmu

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Adobe Acrobat (PDF oluşturma, PDF düzenleme..vs) ile Adobe Reader (düzenleme yapamazsınız çogunlukla görüntülemek, yazdırmak işlemlerini yaparsınız) biraz karıştırılıyor ülkemizde

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
bulunduğum yerde rapid.. ve benzerleri yasaklı

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
evet okudum aradakı farkı falan ınt yazıo dediğiniz gibi şeyler var linki attım sıze hemen alırım degıl mı?

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesın. Sağ tusa baıp sayfa gecıslı olablıomu bunlar. slayt gıbı

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
ask olsun arkadaslar yaaa word de yapılabılıyormus bu ıslem. Ama fon beyaz kalıyor oyle mı :) sayfa rengı?