Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pdf to html

dewildog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar mrb.
diyanet 'in web sayfasında Sağ alt kısımda yayınlanan dergiler bölümü / ve dergiyi yayınlama şekli her nekadar eski olsa da ;
bi sözleşme gereği bana aynısını yapmak düşüyor. kim yardım edebilir.
(maalesef alternatif kabul etmiyorlar sitede var olan mevcut şablonu ile istiyorlarmış)
sanırım veryypdf. adlı bir program bunu hazır şekilde yapıyor. - 3 günde bu denli bilgilere ulaşabildim.) ancak veryypdf 2.0 denilen program küçük, trial ve noksan.
64 sayfa dergimiz mevcut .pdf .... bunu nasıl halledebilirim. gören -duyan-bilen varsa rica ediyorum. herkese ii günler

Benzer konular

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Çok fazla konuyu inceleyemedim ama biraz arastırma yapınca burası ve burası işinizi görebilir gibi geldi bana, dediğim gibi biraz incelemein lazım bu verdiğim siteleri. Kolay gelsin.

dewildog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim. çok saolun.
Sağdaki (son) link verypdf programının kurumsal sayfası o siteyi daha önce incelemiştim. ve sitede kullanılan programın verypdf olduğunu oradan anladım.
Soldaki (ilk linkde ise) pdf dosyaları için link verme konusundan bahsetmiş. ve o sayfanın başka bi yerinde link vermiş. pdf leri kullanıcıya okuyabilmek adına yapılmış bir çalışma.

Ben ise mevcut html dokumanları (temprorary internet files içerisinden çıkardığım dosyalar) kontrol etmeyi uygun gördüm. temporry files klasöründen aldığım html dokumanları dreamweaver ile açarak, otopsi uyguladım :)
veryypdf programının kontrol paneli için java scrpt leri kullanarak html oluşturduğunu fark ettim.

çok karışık bir html dili kullanmışlarsada biraz didikleyip( manuel olarak dizdim) doğrultmayı başardım.

eğer başaka birisi very pdf programına ihtiyaç duyarsa bu uygulamanın onlara yardımcı olabileceğini söylemek isterim.

Son düzenleme: