Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pdf yazdırma sorunu (font)

Haloville

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
haloville.deviantart.com
Üstadlar selam
Ben bir dergi dizdim ve filmci bunu pdf istedi. Sorunum illustrator'den pdf yazdırırken fontları kırmalımıyım? embed dersem filmcide sorun yaratır mı? bunlara çok acil cevap bekliyorum
şimdiden teşekkürler :sweating:

Flood için üzgünüm değişiklik yapamadım.
Derdimi iyi anlatamadım arkadaşlar. yaptığım sayfadaki fontları adobe pdf olarak print ederken fontları oto convertleyebiliyor muyuz?
hiç bir düzenleme yapmadan pdf yaparsak filmci açtığında söz konusu fontlar bilgisayarında olmadğı halde sorun yaşar mı?!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Yazıları Convertlemezseniz PDF te font sorunu yaşanır... Önce Ai de yazıları çizgisel hale getirin sonra pdf olarak çevirin...

hikmet1709

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar selam... quark 6.1 de yaptığım sayfayı pdf yapmam gerekiyor... Ama pdf yapınca bazı fontlar (ğişöüç) bozuluyor... Bu sorunu nasıl çözebilirim. Lütfen biraz yardım edin...

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar selam... quark 6.1 de yaptığım sayfayı pdf yapmam gerekiyor... Ama pdf yapınca bazı fontlar (ğişöüç) bozuluyor... Bu sorunu nasıl çözebilirim. Lütfen biraz yardım edin...

Fontunuzda bir problem var. Sağlıklı bir fontta pdf yapma esnasında sorun çıkmaz. Ama bu problemi aşmak için en garanti yol bütün fontları convertlemekden geçer.