Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Peçeli Kız

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
2B kalem ile pek ayrıntıya giremedim. Rapido uçlu kalemimi de kaybetmiştim. Çalışmalarımın devamını sizlerle paylaşmayı düşünüyorum ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

1529.jpg

Benzer konular

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel olmuş ama biraz anatomi eksikliği var gibi ama anlayan arkadaşlar daha olumlu bir eleştiri yapacaklardır eminimki eline sağlık yine de ortada bir emek var

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Canım çok qüzel bi çalışma, ilk gördüğümde zaten dikkatimi çekmişti.. :) Rapido uçlu kalemini bulman dileğiyle iyi çalışmalar :)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Eline sağlık gülsüm.
Güzel olmuş, belki detaylara girmediğindemi o da bilmem ama sağ gözde bi sorun var.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Göze batanları yazayım kısaca ekrandan bakınca resimdeki sag gözün üstü biraz koyu olmuş kalemi orda biraz düşürebilirdin sonra ağız kısmındaki maskemi yada adı herneyse onu çözemedim.

Emegine sağlık.Bu sitenin en çok beğendim taraflarından biriside insanın kendi göremediği hatalar yada gözden kaçanlar diyelim burada dile getirilerek çalışma sahibine olumlu yansıyor.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
2B uç oldugu belli zaten gözleri ve saçı beğendim ellerine sağlık
bir dahaki sefere Rapido kullanmanı tavsiye ederim yeteneğini daha anlaşılır görelim =)

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Rapido uçlu kalemini umarım bulursun :D Standart taramalar yerine çizginin tonlarını kullanırsan gölge görüntüsünü çok daha iyi verebilirsin. Peçe nin üzerinde kurukafa işlemesi mi var yoksa öyle mi görünüyor.
Çalışmalarınızın devamı dileğiyle

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmş gerçekten daha iyi çalışmalarının da oldugunu biliyorum bu yuzden daha iyisini yapabilirsin;) rapido uçlu kaleminle olan çalışmalarınıı da bekliyoruz:)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet peçenin üzerinde bir yaratık var gibi görünüyo :surprised:

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ortak sorun gözde ve peçede sanırım.

-Fotoğrafta kızın sol gözü tamamen karanlıktı. Şuan farkediyorum ki beyaz kısmındaki gölgeyi koyulaştırmam gerek. Karanlık bir ortamda gözün beyaz olan kısmının bu şekilde göze batacak şekilde ışık vuruyormuş gibi görünmesi saçma...

-Peçede çok tuhaf desenler vardı pek anlayamadığım için çizerken de haz alamadım. Bunun için de pek önem vermedim sanırım. Onun için de peçe çok tuhaf bir hal aldı.

Çizimime sürekli baktığım için hatalarımı göremiyorum. Yorumlarınız için teşekkürler.

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel anlamlı bir çalışma olmuş..
Farklı bakış açısıyla baktığımda.. Peçeli kızdan ziyade.. Sol gözün kötü ruh(mecazi olarak) gibi bir ifade ettiğini sağ gözün güzel bir kızı ifade ettiği.. ve Peçe de de büyük sırlar gizli izlenimi verdi bana..

Bu arada çok önceleri ortaokul yıllarında bende karakalemde dereceye girmiştim.. Çok severek yapıyordum ama bazı nedenlerden dolayı yapmak istemedim sonra da hiç elime almadım.

Teşekkürler.