Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Perissa Kundura Logo Çalışmam

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar basit birşey yapılmam istendi.Giyim sektöründe baya araştırma yaptım sadelik ve şıklık ön planda olduğu için böyle bir çalışma yaptım.Yorumlarınızı bekliyorum ( artılarıyla ve eksileriyle ) :)

ks8pd.jpg

ks8q6.jpg

Benzer konular

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Kundura sektör belli font sektöre hiç bir çağrışım yapmıyor. Fontu beğenmedim dediğim noktada da çalışmada sadece çizgi kaldığından yorum yapacak bir şey de kalmıyor. Ama yinede siz fontta ısrarcı olursanız diye birkaç bir şey ekliyeyim. Yazıyı programda yazdığınız gibi bırakmış üstünde hiç oynamamışsınız anladığım kadarıyla. Programlar A O C gibi harflerde espas hatası sık sık yapmakta bu yüzden özellikle bu tarz logo kavramına yakın çalışmalarda özellikle espas düzenlemeleri yapılmalı. Özellikle En sonda ki A harfine dediğimi düşünerek baktığınızda eminim sizde fark edeceksiniz.

Kolay Gelsin.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kundura sektör belli font sektöre hiç bir çağrışım yapmıyor. Fontu beğenmedim dediğim noktada da çalışmada sadece çizgi kaldığından yorum yapacak bir şey de kalmıyor. Ama yinede siz fontta ısrarcı olursanız diye birkaç bir şey ekliyeyim. Yazıyı programda yazdığınız gibi bırakmış üstünde hiç oynamamışsınız anladığım kadarıyla. Programlar A O C gibi harflerde espas hatası sık sık yapmakta bu yüzden özellikle bu tarz logo kavramına yakın çalışmalarda özellikle espas düzenlemeleri yapılmalı. Özellikle En sonda ki A harfine dediğimi düşünerek baktığınızda eminim sizde fark edeceksiniz.

Kolay Gelsin.

Değerli yorumun için teşekkür ederim.Evet A harfindeki orantısızlığı bende farkettim.Dediklerini dikkate alıcağım.

tetix

🌱Yeni Üye🌱
bana söz düşermi bilmem ama isimden çok kundura yazısı gözümü aldı..biraz daha mı küçük yazı olsa iyi olur ne..