Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Perpa'daki ajansa grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
FreeHand ve Photoshop kullanmak yeterlidir. Teknik yeterlilik aranmaktadır. Orta karar tasarım yeteneği ve %100 anlama yeterliliği gerekmektedir. Bana zaman kazandıracak ve benim bu zamanı paraya dönüştürmeme yardımcı olacak birini arıyorum.

Makinalarımız emac 1.42 dir. program vs. istediği gibi düzenleyebilir.

Maaş maks. 1000 TL herşey içinde (şimdilik) + cirodan %2

Yakında oturan veya çalışma saatlerini aksatmayacak arkadaşları tercih ederim.

Ajansımız 20 milyona 20 milyon kartvizit, 5000 tane el ilanı 100 lira tarzı iş yapan bir yer değildir. Marshall Boya, Ülker ve British Council gibi kurum ve kuruluşların kayıtlı tedarikçisidir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selam perpanın oralarda oturuyorum dereyolunda mail adresını verırsen cv yoluyum yada eklersenız msnden konuşalım ercanreklam@gmail.com

majestecan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba özel msj atamadım şu an malatyadayım ama anlaşırsak istanbulda ikamet edebilirim kalacak yer sorunum yoktur siz özel msj atabilirsiniz.

cgdsarslan

🌱Yeni Üye🌱
İş ilanı için

Sayın Yetkili,

Karakalem Tanıtım Hizmetleri firmasında iki yıldır “Grafik Tasarımcısı” olarak çalışıyorum. ADOBE Sertifikam bulunmaktadır İllustrator,Photoshop,İndesing,Fireworks,Flash,Dreamweaver program editörüyüm. Çalıştığım süre içerisinde birçok Katalog,kurumsal kimlik ve logo tasarımı yaptım, İlaç şirketlerine ürün satışı için katalog çalışması yaptım, Freelance olarak bir gazatenin aylık dergisi için tasarımını yaptım. İsterseniz en yakın zamanda randevu alıp projelerimi göstermek isterim.

Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

CEP: 0554 483 4771

Ad: Çağdaş
Soyad: Arslan

fatmavisual

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
Perpa ya 5 dk mesafede oturuyorum. Bu civarlarda iş arıyorum. 3 ay bahçeşehir üni. ve işkur un beraber hazırladıkları grafik tasarım kursuna gittim. Ege Üni. Bilgisayar Programlama bölümü mezunuyum. Aradığınız özelliklerin hepsi bende mevcut ve gerçekten işe ihtiyacım var benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim.
msn : visual@mynet.com

Son düzenleme:

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, ilaninizda belirttiginiz butun ozellikleri tasimaktayim, iletisim icin mail adresim alisman.unal@gmail.com

portfolyo; alisman-unal.blogspot.com

cv icin kariyer.netten alismanu kullanicisina bakabilirsiniz

freehand ve photoshop programlarini ileri duzey, CS4 serisi, dizgi programlarini yeterli duzeyde kullanabilmekteyim, iletisim bilgilerinizi verebilirseniz cv'mi gonderebilirim.

saygilarimla
Ali Osman Ünal

Son düzenleme:

fadimetorun

🌱Yeni Üye🌱
Ilanınızla ilgileniyorum

merhaba bende perpaya tam yakın değil ama aramızda fazla mesafede yok grafik kursuna gittim ve grafik sertifikam var bana camelya-90@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. işi ve iş saatlerini aksatmam

fadimetorun

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum

mrhba ilanınızla ilgileniyorum hala geçerli ise 3 aylık grafikerlik kursu gördükten sonra sertifika aldım dediğiniz pragramları biliyorum bende fazla olmasada gene de yakın oturuyorum bana camelya-90@hotmail.com adresinden ulaşa bilirsiniz....

ogoniki

🌱Yeni Üye🌱
20 milyona kartvizit yapmayan kurumsal fırmalarla calısan bir şirketsınz. İstediğiniz şartlara göre verdiğiniz maaşı az buluyorum. Bu kadarda öldürmeyin lütfen piyasayı...

xmary

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

ilanınız ile ilgilenmekteyim...cv yollamam için mail adresi yazarsanız sevinirim..
sevgiyle kalın..saygılar..

bybarikat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mbwebtasarim.net
Merhaba 3 Yıla Yakın Tecrübem Vardır..Sertifikalarım Mevcuttur..Perpaya 15 DK lık Yakın Bir Mesafede Oturuyorum..21 Yaşındayım Askerlik Sorunum Yoktur..

Tel : 0538 499 22 63

mystylex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1000 liraya çalışan grafiker kaldımı arkadaşım maaşı çok az veriyorsun bugün şöyle yada böyle ucuz bi kursu bitirip eline sertifikasını almış üniversite bile okumamış hiç tecrübesi olmayan kişiler 1200 liradan işe başlıyorlar...

buradada adobe sertifikam var deyip 1000 lira için neredeyse açık adresini verecek insanlar çıkıyor böyle yapıpta piyasayı yıpratmayın arkadaşlar ya tecrübeniz yok parayı basmış sertifikayı almışsınız çalışmak istiyorsunuz yada istanbul gibi bi yerde herşey içinde 1000 lira size çok fazla geliyor anlam veremedim doğrusu...

ben şuan 1500 lira alıyorum (herşey içinde) yemeğiydi yol parasıydı adı üstündeya herşey içinde inanın 450-500 civarı bi para gidiyor...geriye 1000lira kalıyor...

1000 liraya çalışılır ama şöyle, yolu yemeği karşılarsın eline net 1000 lira kalırsa çalışırsın...gerçi oda tartışılır asgari ücret brüt 700 liranın üzerine çıktı artık...

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanı tam olarak okumadan yorum yapmayın!

Kendine güvenen varsa gelir ciroyu artırır payını alır! Kriz ortasında iş yapan kaç tane ajans var? Son bir yılda kapanan ajans sayısını bilen varmı? Kaç grafikerin işsiz olduğunu bilen var mı?

Ben 16 yıllık grafikerim kimin ne kadar edeceğini biliyorum! Yorumlarınızı kendinize saklayın.

konsantre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşle ilgilenen arkadaşlar cv lerinizi tasarimplatformu@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Bu hafta bir arkadaş muhakkak alınacaktır.

Referanslarımız için A.P. adresini ziyaret edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...