Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pers Prensi (Prince of Persia: The Sands of Time) 21-Mayis-2010

FeRDaa_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
102315.jpg

Vizyon tarihi:

21 Mayıs 2010

Oyuncular:

Jake Gyllenhaal (Prince Dastan), Gemma Arterton (Tamina), Alfred Molina (Sheik Amar), Ben Kingsley (Nizam), Toby Kebbell, Richard Coyle, Reece Ritchie, Ambika Jois (Tamina''s Attendant), Gísli Örn... devamı »
Jake Gyllenhaal (Prince Dastan), Gemma Arterton (Tamina), Alfred Molina (Sheik Amar), Ben Kingsley (Nizam), Toby Kebbell, Richard Coyle, Reece Ritchie, Ambika Jois (Tamina''s Attendant), Gísli Örn Gar?arsson (The Vizier), Ronald Pickup, Daud Shah (Asoka), Steve Toussaint, Dave Pope (Giant Scimitar Hassansin), Luke Beach (Young King Sharaman Boy), Selva Rasalingam (Persian Captain), Stephen A. Pope (Roham (as Stephen Pope)), Thomas DuPont (Whip-Blade Hassansin), Charlie Banks (Young King Sharaman)

Ekip:

Mike Newell (Yönetmen), Doug Miro (Senaryo), Carlo Bernard (Senaryo), Harry Gregson-Williams (Müzik), John Seale (Görüntü yönetmeni), Jerry Bruckheimer (Yapımcı)

Konu:

"Karayip Korsanları" üçlemesini beyaz perdeye taşıyan ekip, Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Fils sunar: PERS PRENSİ: ZAMANIN KUMLARI; Gizemli Pers diyarlarında geçen destansı bir aksiyon/macera filmi. Haylaz bir prens (JAKE GYLLENHAAL) istemeden de olsa gizemli bir prensesle (GEMMA ARTERTON) güç birliği yapar. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları''nı açığa çıkarabilecek ve sahibinin
ve sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan eski bir hançeri korumak üzere karanlık güçlerle bir yarış içine girerler.

Mike Newell''ın yönettiği (“Harry Potter ve Ateş Kadehi”), SIR BEN KINGSLEY ve ALFRED MOLINA gibi oyuncuların yer aldığı, PERS PRENSİ: ZAMANIN KUMLARI 2010''da Mayıs ayının son haftasonu vizyona girecek.

[youtube]UQ0rIr_405c[/youtube]​