Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pets shop çalışmam

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar pets shopla ilgili bir çalışma yapmam lazım o kadar uğraştım ortaya böyle bir şey çıktı ne tür bir şey yapmam hakkında siz değerli üstatların yorumlarını bekliyorum bütün yorumları değerlendirip tekrar buraya sonucu koyacağım:handshake:

petshopwt5.jpg

Benzer konular

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım ben bir reklam ajansında çalışıyorum ben bir folya tasarımı yapmıştım pet shop la ilgili hayvanları konuştura bilirsin yani muhabbet kuşunu tavşanı köpegi kediyi hamster'ı konuşma balonu yaparak resimlerle birlik te kombine ederek ve ilginç konuşmalar yakalaya bilrsen ,gercelten çok şeker oluyor.

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım ben bir reklam ajansında çalışıyorum ben bir folya tasarımı yapmıştım pet shop la ilgili hayvanları konuştura bilirsin yani muhabbet kuşunu tavşanı köpegi kediyi hamster'ı konuşma balonu yaparak resimlerle birlik te kombine ederek ve ilginç konuşmalar yakalaya bilrsen ,gercelten çok şeker oluyor.

yorumun için teşekkürler bu tabela olacak
konuşturma derken ne yazmamı önenirsin mesala ? konuşma baloncuklarına

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
- font seçimi ve uygulaması olmamış bence. yani word programında yapılan yazı efektleri gibi duruyor sanki.
- yazının üzerindeki kuş vektörellerini gerçek kuş resimlerine çevirebilirsin.

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
- font seçimi ve uygulaması olmamış bence. yani word programında yapılan yazı efektleri gibi duruyor sanki.
- yazının üzerindeki kuş vektörellerini gerçek kuş resimlerine çevirebilirsin.

yazı seçimi şimdilik öyle Kendi adımı yazdım deişecek ölesine yazdım diebiliriz kuşlarıda deniyecem
yorumun içinde teşekkürler

shadow_wodahs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence biraz daha doğal bir ortam kullansan daha iyi olurdu, yani bence bi orman fotoğrafını al bu hayvanları ortama uyacak şekilde yerleştir üzerine yazıyı yaz bence çok çok daha güzel olur. bu arada bu yaptığında hoş olmuş eline sağlık ;)

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yapmacık duruyor.
dogallık katarsan daha iyi olur

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
küçük bir kız cocugunun kuçagında tatlı bir kedi veya köpekçik ve tabelanın bir köşesinde
"dostlarınız için sıcak bir ev ( veya yuva )"
bu sadece bi tavsiye.

shadow_wodahs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
küçük bir kız cocugunun kuçagında tatlı bir kedi veya köpekçik ve tabelanın bir köşesinde
"dostlarınız için sıcak bir ev ( veya yuva )"
bu sadece bi tavsiye.

bak arkadaşımız ne güzel bi tavsiyede bulundu bence denemelisin :wink: