Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

peynirciye yaptığım tasarım

iso87

🏅Acemi Tasarımcı🏅

arkdaşlar yorumlarınız bekliyorum

Son düzenleme:

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
peynirler cok istah kabartiyor

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
çalışman biraz basit kaçmış yani o alttaki imallattan satış kısmını daha modern bi görünümde sunabilirsin yapıştırılmış etiket gibi duruyo :D ayrıca peynirden tatlı olmaz :D benim kanaatimce midem kalktı yaa :D kuzu çevirme filan işi alın peynir bozar bizi :) kolay gelsin başarılar...

rekifarg

Özelim Güzelim :)
🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışman biraz basit kaçmış yani o alttaki imallattan satış kısmını daha modern bi görünümde sunabilirsin yapıştırılmış etiket gibi duruyo :D ayrıca peynirden tatlı olmaz :D benim kanaatimce midem kalktı yaa :D kuzu çevirme filan işi alın peynir bozar bizi :) kolay gelsin başarılar...

Höşmerim ve Kemalpaşa tatlılarıda peynirle yapılan tatlılar. Neden ürünü bu şekilde kötülediğinizi anlayamadım.

Tasarımınıza gelince; kenarlara koymuş olduğunuz tatlıyı bence o şekilde değil de biz gibi ürünü daha önce hiç tanımayanlar olarak bence şu porsiyon olarak koymuş olduğunuz resimlerden en azından birini daha büyük koysaydınız daha güzel olurdu gibime geldi.

selma123

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben selma grafik okuyorum bu sitede daha yeniyim tasarımda da yeniyim bana bişeyler öğretebilirmisiniz. Amacım çok iyi bir tasarımcı olmak.Biliyormusunuz ne ailem ne de arkadaşlarım bana destek çıkmıyor şuan kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki bazen okulu dondurup gitmek istiyorum ama yapmıcam hayat bir mücadele ve benimde mücadele etmem gerekir öyle değilmi .

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben selma grafik okuyorum bu sitede daha yeniyim tasarımda da yeniyim bana bişeyler öğretebilirmisiniz. Amacım çok iyi bir tasarımcı olmak.Biliyormusunuz ne ailem ne de arkadaşlarım bana destek çıkmıyor şuan kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki bazen okulu dondurup gitmek istiyorum ama yapmıcam hayat bir mücadele ve benimde mücadele etmem gerekir öyle değilmi .

:) Yüzümü güldürecek kadar ve beni mutlu edecek kadar güzel bir yazı bu. Yanlış anlamayın kimsenin sizi desteklememesi değil tebessümüme sebep. Azminiz ve çizdiğiniz yola inancınız beni mutlu eden. Bizler, sizler gibi insanlara bildiklerimizi anlatmak ve öğretmekiçin buradayız. Fakat bir hatırlatma yapmak istiyorum. Mesajınızın yeri burası değildir. Arkadaşın konusunu başka bir konuya döndürmeden hoşgeldiniz diyorum.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
peynir helvası (höşmerim) Memleketimin Tekirdağın meşhur bir tatlısıdır.
tuzlu peynirden değilsaf tuzsuz peynirden yapılır hoşmerim peyniri özeldir.
ve mükemmel bir lezzettir:)

çalışmada yazı karakterleri e renkleriyle
oynanmalı diye düşünüyorum.
kolay gelsin.

rekifarg

Özelim Güzelim :)
🌟Usta Tasarımcı🌟
bahtınur-59;50825' Alıntı:
peynir helvası (höşmerim) Memleketimin Tekirdağın meşhur bir tatlısıdır.
tuzlu peynirden değilsaf tuzsuz peynirden yapılır hoşmerim peyniri özeldir.
ve mükemmel bir lezzettir:)

çalışmada yazı karakterleri e renkleriyle
oynanmalı diye düşünüyorum.
kolay gelsin.

Benim bildiğim Höşmerim balıkesir şehrimize ait bir tatlıdır...

koyunoglu3248ny9.gif

veya Höşmelim, irmik, peynir ve hamur tatlısıdır.
Balıkesir yöresinde daha farklı bir usulle hazırlanan sarı renkli bir tatlıdır.
Efsaneye göre, hoşmerimi ilk defa pişiren kadın kocasına “Hoş mu erim ?” diye sormuş, buradan da bu yemeğin adı Hoşmerim olarak kalmıştır.

Kaynak: Vipikedia

Son düzenleme:

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️

Efsaneye göre, hoşmerimi ilk defa pişiren kadın kocasına “Hoş mu erim ?” diye sormuş, buradan da bu yemeğin adı Hoşmerim olarak kalmıştır.

yok sizin dediğiniz farklı çeşit..
neyse konuyu dağıtmayın lütfen

ajansnet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma fena değil. (Cevizli yeni derken) ikiside aynı ürünse renk farkını anlamadım. Veya fark varsa niye belirtilmemiş.

İmalattan halka satış yazısını biraz değiştirmende fayda var derim

iso87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede arkdaşlar yorumlarınız için teşekkürler peynirden yapılan tatlıdır fırınlanmış sade olarak uygulanır ve yemeğe sunulur arkdaşlar

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok basit olmuş, yazı karakterleriyle ve zemin rengiyle oynanmalı, zemin rengi herşeyi bastırmış zaten.. bişi belli olmuyor... daha creative olabilirdi...

uur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
peynir helvası diye bi ibare olmamaış olsaydı
kesinlikle anlayamazdım...

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

koyunoglu3248ny9.gif

Ben de öyle biliyorum Höşmerim Balıkesir-Çanakkale taraflarının bir tatlısıdır...

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sen ağzının tadını bilmiyorsun :D

Bilsen nasıl canım çekti şimdi künefeyi:p Rahmetli dedem höşmerimi karakovan balı ile kendi yapardı (107 yaşında öldü Hyatta tekel ürünü kullanmazdı)
Yanisi Sen ağzının tadını bilmiyorsun arkadaş :D

Konuya gelince Fazla yazı var ve ayrıntılar biraz daha küçük olmalı. Marka ön planda olmalı. O zaman çok daha güzel olacaktır.Sevgiler.

kabusdesing

🌱Yeni Üye🌱
emegine saglık o İMALATTAN HALKA SATİS kısmını alttakı renk duzeyine gore yazssan daha guzel olcakmısh emege saygı