Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Phillips Afiş Çalışması

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
Philips Afiş Çalışması

Ticari değildir.
Ürün hocamızın verdiği değerlerle çizilmiştir.
Afişin tasarımı bana ait.

Philips_MP3_Player_by_SHARBONE.jpg

başlıkta markayı yanlış yazdım, yöneticiler düzeltirse sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
eğer bunu bir dergi reklamı olarak düşünseydin diyecek lafım olmazdı ama afiş için düşünmüşsün. dolayısıyla yazılar daha okunur olmalı diye düşünüyorum. çünkü görme süresi düşük olduğu için çok az kişi yazıları inceler. renkler ve çalışma estetik olarak güzel eline sağlık

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
eğer bunu bir dergi reklamı olarak düşünseydin diyecek lafım olmazdı ama afiş için düşünmüşsün. dolayısıyla yazılar daha okunur olmalı diye düşünüyorum. çünkü görme süresi düşük olduğu için çok az kişi yazıları inceler. renkler ve çalışma estetik olarak güzel eline sağlık

afiş derken genel bir terim olarak kullanmıştım aslında, yanlış bir kullanım oldu belki de.

herhangi bir reklam alanına özel olarak çalışmamıştık aslında, hatta yaptıktan sonra da eleştirileri dergi reklamları üzerinden yapmıştık sınıfta :)

teşekkürler yorumunuz için.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazıları kullanma biçimin değilde bence punto olarak çok küçük tutmuşsun. ama etkliyici olmuş. Ancak şu varki bence çalışmandaki en önemli unsur, mp3 playerın çizimi belliki sana ait. Tasarım olarak iyi düşünmüşsün. Klasik 4 köşe bir stil yaratmamışsın.Keşke piyasada da bu tarz ürünler olsa.Ama çok ayrıntısız yapmışsın.O düğmelerin hangisi ne işe yarıyor?? Dümdüz gri bir zemin kullanmak aşırı sadelik getirmiş. Daha hacimli bi şey olması al benisini kesinlikle arttırır. Aletin ekranı nada ekran olduğunu belli edecek ışık oyunlarını eklememişsin. Son olarak gövdeye ve kabloya ışığın vurduğu yönü tekrar bi gözden geçir. Terslik var. Philips markasınıda üründe uygun bir yere oturtmalısın. Eğer imkanın varsa tüm bunları tekrar bi elden geçir. Eminki yüksek not alıcaksın :) Bu ayrıntıları söylüyorum, yanlış anlama.Yaptığın iş beni gerçekten heyecanlandırdı. Tamamen 0 dan yaratılmış bir çalışma ağzımın suyunu akıtır. Ve sende de bellki bu tarz bir çalışma yapacak potansiyel var. Başarılar...

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
@Countyman
Ürün hocamızın verdiği değerlerle çizilmiştir. demiştim :) ürün tasarımı hocamıza ait yani. küçük butonlar equalizer için olabilir :)

detaylı ve güzel bir yorum olmuş, ama dediğim gibi benim işim ürünün dışında kalan kısmıydı :)

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi kaç renk daha kullanabilirdin bence turuncu vs. çok mavi olmuş ama ellerine sağlık..

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğendim, elinize sağlık güzel olmuş :)