Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Çalışmalarım-Foto Manupulasyon 4

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
64372259.jpg

36360802.jpg

70934475.jpg

55712878.jpg

59960161.jpg

23839093.jpg

Benzer konular

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili arkadaşım,
Koyduğum diğer çalışmaları inceleseydin daha hoş olurdu...Bu sayede manasız imalarda bulunmak yerine çalışmayı değerlendirebilirdin.Bir süre önce "Photoshop çizimlerim 1" isimli açtığım konuma bakacak olursan,konunun başında yazdığım şu notu görürsün :

Arkadaşlar Photoshop u öğrenmeye heveslendim ve yanlızca 3 ay kadar önce Youtube başta olmak üzere,Photoshop ile ilgili ders veren yabancı siteleri takip ediyorum.((((Resimler bu derslerin uygulanması neticesiyle elde ettiğim sonuçlar olup,arada kendi tasarladığım çizimlerde vardır.)))))
Ayrıca Facebookda grubum var.Ticari olmayan çalışmalarını paylaşıp,yorumda bulunmak isteyen arkadaşları bekliyorum...
Facebook Link :

Ben zaten not olarak daha başlangıçta düşmüşüm.Artı photoshopu da o linkini verdiğin site de dahil 50 nin üzerinde yabancı sitenin tutoriallerini takip ederek öğrenmeye çalışıyorum.O yukarıdaki resimlerden birini!!!!!verdiğin linkle karşılaştırırsan zaten ikisinin aynı resim olmadığı,benim resmin orada verilen tutorialin kendi ulaştığım sonucu olduğunu görürsün.
İnsanlara bu kadar kolay ithamda bulunmaya hakkın yok.Neticede önyargılar insanların taktıkları at gözlükleridir benim için...
Önyargılarından kurtulman dileğiyle...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Her konuyu takip etmek kolay değildir, tutoriallardan faydalanırken çok daha başka düşünmeye çalışın; bu yaratıcılığınızı arttırır. Çabanızın sonuçları bir hayli iyi gidiyor, ellerinize sağlık.

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağol arkadaşım ama ithamda bulunmakta bu kadar kolay olmamalı.Eğer ben böyle bir ithamda bulunacak olsam,arkadaşın nickine tıklar diğer konularına bakar bir not düşmüşmü diye araştırırdım bir ithamda bulunmadan önce.Aynı mesajı her konuya yazmak gereksiz olur diye yazmamıştım ama hata etmişim.Kaldıki şu çalışmaların bana ticari olarak 5 kuruş getirisi yok...
Neyse bu arada yorumun için teşekkür ederim...

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
dostum sakin ol hemen hiddetlenme her konuyu takip etme gibi bi zorunluluk yokki ben gördüğüm şeyi söyledim sende açıklamasını yap bitsin gitsin ;)

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanaluser dostum,yukarıda diğer arkadaşa söylediğim gibi,hakkındır başka bir sitede görüp,söyleme ihtiyacı hissetmişsindir.Ama söylediğin sözün ne kadar kırıcı olabileceğini düşünerekten nickime tıklayıp,şu ana kadar açtığım toru topu 5 konuya baksan o notu görüp,beni sıkıntıya koymazdın....

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende özür dilerim,biraz sert çıktım galiba.Hata birazda bende.Demekki aynı notu her çalışmaya düşmek gerekmiş...
Hayırlı Çalışmalar...

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende özür dilerim,biraz sert çıktım galiba.Hata birazda bende.Demekki aynı notu her çalışmaya düşmek gerekmiş...
Hayırlı Çalışmalar...

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sağol Dostum,geneli internetten takip ettiğim derslerin sonuçları...Bağımsız bir çalışmada sonuç ne olur bilemiyorum,Ama bir vatandaş video koyup,şöyle yapıcan böyle yapıcan diyince haliyle daha kolay tabi...
Yorumun için teşekkür ederim...

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yok ben haiketen anladım bu sitedeki bazı kişilerin ciddi bir anlama problemi var.Güzel kardeşim bak bir kere de büyük harflerle izah edeyim...
BAŞINDAN BERİ BURAYA KOYDUĞUM ÇALIŞMALARIN BANA ÖZGÜ ÇALIŞMALAR OLMADIĞINI İNTERNETTE TAKİP ETTİĞİM DERSLERDEN ELDE ETTİĞİM SONUÇLAR OLDUĞUNU SÖYLEDİM.ÜZERİNE BASA BASA DEDİM Kİ, BUNLAR BANA ÖZGÜ ÇALIŞMALAR DEĞİL İNTERNETTE TAKİP ETTİĞİM DERSLERİN SONUÇLARI.BURAYA DA KOYMAMIN AMACI NASIL OLMUŞ,BECEREBİLMİŞMİYİM DİYE SORMAK Kİ DAHA BU KONUDA BU SİTEDE 2 ARKADAŞA BU KONUDA YANIT VERDİM,HAFİYELİK EDİP,İNTERNETTEN BULUP,RESMİ BENİM GÖZÜME SOKMAK İÇİN ZAMAN HARCIYANA KADAR,Bİ ZAHMET AÇTIĞIM KONULARI BU KONULARA YAPILAN YORUMLARI Bİ OKUSANA,
ZAMANIM YOK DEME BU RESMİ BULANA KADAR 50 DEFA OKURSUN

biz site sakinleri olarak sadece vede sad
yukarıdaki resimlerin birini yabancı bir web sitesinde gördüm acaba tesadüf mü ?
https://psd.tutsplus.com/tutorials/in...eb-2-0-layout/
buda linki

Sevgili arkadaşım,
Koyduğum diğer çalışmaları inceleseydin daha hoş olurdu...Bu sayede manasız imalarda bulunmak yerine çalışmayı değerlendirebilirdin.Bir süre önce "Photoshop çizimlerim 1" isimli açtığım konuma bakacak olursan,konunun başında yazdığım şu notu görürsün :

Arkadaşlar Photoshop u öğrenmeye heveslendim ve yanlızca 3 ay kadar önce Youtube başta olmak üzere,Photoshop ile ilgili ders veren yabancı siteleri takip ediyorum.((((Resimler bu derslerin uygulanması neticesiyle elde ettiğim sonuçlar olup,arada kendi tasarladığım çizimlerde vardır.)))))
Ayrıca Facebookda grubum var.Ticari olmayan çalışmalarını paylaşıp,yorumda bulunmak isteyen arkadaşları bekliyorum...
Facebook Link :

Ben zaten not olarak daha başlangıçta düşmüşüm.Artı photoshopu da o linkini verdiğin site de dahil 50 nin üzerinde yabancı sitenin tutoriallerini takip ederek öğrenmeye çalışıyorum.O yukarıdaki resimlerden birini!!!!!verdiğin linkle karşılaştırırsan zaten ikisinin aynı resim olmadığı,benim resmin orada verilen tutorialin kendi ulaştığım sonucu olduğunu görürsün.
İnsanlara bu kadar kolay ithamda bulunmaya hakkın yok.Neticede önyargılar insanların taktıkları at gözlükleridir benim için...
Önyargılarından kurtulman dileğiyle...

Her konuyu takip etmek kolay değildir, tutoriallardan faydalanırken çok daha başka düşünmeye çalışın; bu yaratıcılığınızı arttırır. Çabanızın sonuçları bir hayli iyi gidiyor, ellerinize sağlık.

sağol arkadaşım ama ithamda bulunmakta bu kadar kolay olmamalı.Eğer ben böyle bir ithamda bulunacak olsam,arkadaşın nickine tıklar diğer konularına bakar bir not düşmüşmü diye araştırırdım bir ithamda bulunmadan önce.Aynı mesajı her konuya yazmak gereksiz olur diye yazmamıştım ama hata etmişim.Kaldıki şu çalışmaların bana ticari olarak 5 kuruş getirisi yok...
Neyse bu arada yorumun için teşekkür ederim....

dostum sakin ol hemen hiddetlenme her konuyu takip etme gibi bi zorunluluk yokki ben gördüğüm şeyi söyledim sende açıklamasını yap bitsin gitsin

Sanaluser dostum,yukarıda diğer arkadaşa söylediğim gibi,hakkındır başka bir sitede görüp,söyleme ihtiyacı hissetmişsindir.Ama söylediğin sözün ne kadar kırıcı olabileceğini düşünerekten nickime tıklayıp,şu ana kadar açtığım toru topu 5 konuya baksan o notu görüp,beni sıkıntıya koymazdın....

Bak bunlar bir sayfada geride yazıyor.ıkı saat ınternetı karıştırana kadar bir sağına soluna bak en azından boyle komık durumlara düşmezsin.