Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop çalışmalarım :)

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çalışmamda gökyüzünün tasarımı tamamen bana ait. Orman, ay ve kuşlar başka resimlerden alıntı. Her hangibir resimden esinlenmedim.

Bu çalışmamı 6 farklı resimden nesneler alarak yaptım. Her hangibir resimden esinlenmedim.

Bu çalışmamın tasarımı tamamen bana ait. 2001: A Space Odyssey filminin bir sahnesinden esinlendim.

Bu çalışmam başka bir masaüstü resminin benzeri.

Bunlar da ikon çalışmalarım.

Ve diğerleri:

İyi yada kötü, yorum yaparsanız sevinirim;)

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar. 3 daha da güzel.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Kötü bir yorum yapmam için bir sebep bulamadım.

Çok iyisin, hoşgeldin

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hepside çok güzeller emeğine sağlık

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler arkadaşlar. Devamı gelecek...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
oooo çok hatan var kesimllerde neyın nerde ayrı oldugunu neyın nerde nasıl brushes kullandıgın bellı daha güzellerini yapıp sizlerle paylaşmak isterdım ama inanın hiç zamanım yok... eskiden daha photoshopa yenı başladıgım zamanlar yaptıgım çalışmalarım var... tabıkıde oda evde ben full ofisteyım sizlerle yaptıgım çalışmalarımı paylaşamıyorum ... boş zamanlarımda ancak böyle ofisten yorum atabılıorum :/

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Arkadaş uğraşmış yapmış bişeyler ve gayet güzel çalışmalar olmuş eline sağlık. FRTDESIGN zamanın olduğunda seninde çalışmalarını görmek isteriz..

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
FRTDESIGN arkadaşım yorum yaptığın için teşekkürler. Anladığım kadarıyla bu işte epey ustasın. Ben bu resimleri Photoshop öğrenmeye başladıktan yaklaşık 1 ay sonra yaptım. Bana göre oldukça kısa bir zaman. Hala photoshopun tüm özelliklerini tamamen bilmiyorum. Bu kadar sürede öğrendiğim photoshopla yaptığım çalışmalardan sadece bu forumda değil, birçok yerde çoğunlukla olumlu yorumlar alıyorum. Mutlaka ki hatalarım olacak. Asla olumsuz yorum yaptığın için kızdığımı düşünme, yorum yapmanızı ben istedim zaten. Ama insanların hatalarını onların yüzlerine tükürürcesine söylemen hem etik değil, hem de o insanların bu tür çalışmalarla uğraşma heveslerini tüketir. En kısa zamanda senin de çalışmalarını görmek dileğiyle...

ensar_147

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Harikasın arkadaşım. Ruhunda esrarengiz hissiyatlar olduğu muhtemel :)
Photoshop bir felsefedir.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
başarılarının dewamını dielrm...kardeş

güneşhoca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en çok hoşuma gidenler birinci resimdeki kuşlar. emeğine sağlık güzel olmuşlar kendileri.

manifest

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışmalar eline sağlık dostum.

dilerdim ki bu işte uzman olanlar işin başında olanları yermek yerine öğretici tamamlayıcı önerilerde bulunsunlar.

Frtdesign "nerde nasıl ne brushes kullandığın belli" demişsin. Yani anladığım kadarıyla bu istenmeyen bir durum. Peki nasıl olmalıydı? Bir fikir veremez misin?