Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop CS2 %100 türkçe yama

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
arkadaşlar bugün az konu açtım zira orhan gemcebay'ın filmlerini seyrettim napim
adam tam felsefe uzmanı:)

neyse şimdi konumuza bakalım photoshop ta baya menüler var bunların bazılarını yeni olanlar bilmeyebilir
bu yama sayesinde işleri biraz daha kolay kavrayablir
ayrı ayrıca arkadaşlar bazı virüs programları mesela kasper virüs görebilir ama sakın öyle sakınmayın kesinlikle öyle bişe yok şahsen denemiş biriyim
hadi kolay gelsin

rar pass: ziyankar

https://up.2com.at/files/20354/Adobe.Photoshop.CS2.Turkce.Dil.Paketi.by.Team.ShaneX.rar.php

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaa açıkçası ben türkçesinden hiç bir şey anlamııyorum...

bir ara türkçe kullanmak zorunda kalmıştım... Yaani ezbere girdim menülere... En basit şey bile çok zor geliyor... İngilizcesine alışınca.. Ama yeni başlyan arkadaşlar için her ne kadar iyi olsa da yeni sürümlerinin türkçesi olmayınca problem yaşayacaklardır...

Fakat yine de emeğine sağlık...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ahmet e katılıyorum her zaman söylediğim gibi türkçesi kafa karıştıracaktır.

Bir zamanlar deneme amacıyla kurduğum Türkçe yamada karşılaştığım bir şeydir; bilindiği gibi AdobePhotoshop ta feather Türkçe yamada birden bir e "tüy" olmuştur. Evet kelime anlamı Türkçeye çevrildiğinde tüydür fakat burada anlam olarak "yumuşaklık" gibi bir karşılık bulmaktadır. Hadi bakalım tüy ver...

Programları orjinal dillerinde kullanmanın daha faydalı olacağı düşüncesindeyim. Yinede amator olarak bu işle ilgilenenlere az da olsa yararı olabileceği düşünecek olursak, yeni bir sürün çıktığında yaşayacakları karmaşıklık ise kaçınılmaz bir sondur.

Yinede emeğine sağlık teşekkürler ziyankar.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende türkçesini tavsiye etmiyorum . Tabiki istiyen kullanabilir...

Teşekkürler ziyankar.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık ziyankar ama arkadaşlara katılıyorum ben de deneme amaçlı kurmuştum ama ingilizcedeki çoğu sözcüğün birebir türkçe karşılığı bazen o kelimenin tanımı olamayabiliyor bu yüzden ingilizce kullanımında yarar var yeni başlayanlar için de.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya arkadaşlar sizde kötü bişe yapmışım gibi isteyen indirir isteyen indirmez programda ingilizce olan menülerin türkçedeki anlamına merak edenler indirsin sonrası ona kalmış:)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
ya arkadaşlar sizde kötü bişe yapmışım gibi isteyen indirir isteyen indirmez programda ingilizce olan menülerin türkçedeki anlamına merak edenler indirsin sonrası ona kalmış:)

Sayın ziyankar yanlış anlamayınız. Sadece düşünceler ve fikirlerimizi beyan ettik :) . Sonuçta bilmeyen insanların düşüncelerine yardımcı olmak tek sebep :) Yoksa siz kötü birşey yapmadınız aksine iyi bir şey ama benim hoşuma gitmiyor şahsen .Ben orada onu belirttim =) ..

Saygılarımla..

Red-Blooded

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikerler.net
Sayın ziyankar yanlış anlamayınız. Sadece düşünceler ve fikirlerimizi beyan ettik :) . Sonuçta bilmeyen insanların düşüncelerine yardımcı olmak tek sebep :) Yoksa siz kötü birşey yapmadınız aksine iyi bir şey ama benim hoşuma gitmiyor şahsen .Ben orada onu belirttim =) ..

Saygılarımla..

Evet aslında çok iyi birşey... Keşke en başından Türkçe olarak öğrenebilceydik... Ama bugun gittiğim başak bir yerde Türkçe photoshop vardı... İnanın elim ayağıma dolaştı... Yani bu yüzden zor... Benim bir kaç arkadaşım Türkçe olarak başlamışlar kullanmaya... Onlarada ingilizce zor geliyor :) ;)