Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop CS3 problemi (Uninstal-kurulum)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kıymetli arkadaşlar, Bilgisayarımdan Photoshopu sildim (Uninstaller programı ile) yeniden kurmak istediğimde aşağıda ki hatayı verdi.. Defalarca kalıntılarını sildim (reg edit) program files den vb. Ama yine olmadı yine olmadı internette dolaştım onca Photoshop cs3 uninstal aratıp okudum uyguladım yine olmadı.. Siz bir çare biliyorsanız söylerseniz sevinirim...

Not: Googlede problemin çözümünü aratırken çok sayıda kişinin CS3 meselesinde aynı sıkıntıyı yaşadığını çare aradığını gördüm lakin orada açıklanan bütün yöntemleri uygulamama rağmen düzelmedi her seferinde aşağıdaki CPS'deki gibi hata mesajı veriyor..Her seferinde kalıntıları silmeme rağmen.

Benzer konular

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
bamcgza6oy8tuvlra.jpg

Hata bu şekilde

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org

insidethefire

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sanırım daha önce adobe 'un herhangi bir beta sürümünü bilgisayarınıza kurdunuz. Bunun için adobe destek sayfasında bir araç bulunuyor.

https://download.macromedia.com/pub/creativesuite/script/3/wincs3clean.zip

Daha fazla bilgi için:
Adobe - Adobe CS3Clean Script

2.ci yontem;

Cd den değilde, cd deki setupı pc ye alın,oradan kurdun hata çıkmadı,direk cd den yüklemek hata verebilir....Cd içeriğini sürücülerden birine kopyalayın ve pc den kurulumu bir deneyin.

evt sanirim bu yöntem, benim arastirmamdanda clean script sonucuna vardim, insallah sorun giderilir, sadece senin deil diger kullanıcılar icinde iyi bi arastirma oldu