Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop CS3 te mouse over ?? yardım

yokkk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar Photoshop CS3 te mouse over yokmu bi yardımcı olabilirmisiniz

:iloveyou:

cevap yazacak kimse yokmu ya :S

bu kadar olmaz ya anlaşılan iş başa düştü koskoca sitede en azından bi yok diye birisi bile yok !

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
hırçın tavırlara gerek yok bilgisi olan varsa zaten yazar...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
cahilliğimi bağışlarsan yokkk, mouse over demekle neyi kastediyorsun peşin onu bir açıklar mısın?

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
fareyi resmin üzerine getirince üstte açıklamasını gösteren eklentiden mi bahsediyorsunuz siz...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır böyle birşeyin olduğunu duymadım. Olsaydı kulağıma gelirdi. CS3 html editörü değildir. Sadece tasarımlarınızı HTML ye dönüştüren bir programdır. Onmouse over mantığı daha eklenmemiş olması gerekiyor ama belkide yeni sürümlerinden birisinde olabilir tam olarak emin değilim ancak benim bildiğim kadarı ile yok .
Onmouseover i dreamweaver yada frontpage yada benzeri editörler sayesinde yaparsanız daha olumlu sonuçlar alırsınız...

Ayrıca kullanıcı adı yokk isimli arkadaşım . :) Sitede bilen birisi yokmu diyen sitem etmeniz pek bi yersiz. Herkes size cevap verebilir ancak zamanı varsa. Zamanı olmayan kişilerden size cevap verilmesini beklemek ne kadar doğru bir olgudur ? Lütfen sinirli tavırlarla yaklaşmayın biraz SABIR ! ... ;)