Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Cs6 özellik kapama yadım!

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Photoshop Cs 5 ve Cs 6 ta bulunan print screen yapıp kırmızı çizgiyle işaretlediğim özelliği kapatabilirmiyiz?

Bilgisi olan arkadaşların bu konu hakkında yardımcı olmasını rica ederim.

4mhE.jpg

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende ctrl + t yappıp nesnenin boyutunu değiştiriken çıkıyor sadece o bilgiler. Ps yi sıfırlamanı öneririm, muhtelemen ayarı değişmiş. Açılırken ctrl+alt+shifte basarsan , sıfırlansınmı diye soru çıkar.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Bende ctrl + t yappıp nesnenin boyutunu değiştiriken çıkıyor sadece o bilgiler. Ps yi sıfırlamanı öneririm, muhtelemen ayarı değişmiş. Açılırken ctrl+alt+shifte basarsan , sıfırlansınmı diye soru çıkar.

Üzgünüm ama photoshop cs6 da başlangıç ayarında zaten o özellik var ve yinede denedim ama düzelmiyor keşke sadece büyütmede küçültmede çıksa bu sürümde ama layeri taşıdığında bile çıkıyor her bir şey yapmaya çalıştığında çıkıyor aktif kullanılmıyor her ne kadar cs6 çok kapsamlı ve çok güzel bir program olsada bu özellik beni tiksindirdi cs6 dan lisans parası verdiğimemi yanayım doğru düzgün kullanamadığımamı yanayım :) İlgi ve alakan için teşekkürler.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Edit/Prefences/Interface seçeneklerinden Show Transformation Values seçeneğini pasif yaptığınız zaman kapanması gerekir ...

sayyid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu özelliği bende cs6 ya geçince kapatma ihtiyacı duymuştum ve sinir oluyordum... fakat sonradan alışınca Gönlüm kapatmaya razı olmadı....