Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri: Photoshop'ta Su Damlası

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"brush tip shape" özelliği sadece cs3temi mevcut varsa cs2de nasıl uaşabilirim bu menüye

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım dediğini gibi fill opactiy sıfır dediğini yaptım ama blending uygulaması yaptım ama gözülmüyor çünkü opacty %100 olması lazım nasıl olur pek anlamadım ya

pcmemo

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten hoş bir çalışma, fakat birde su damlacıkları arkakasındaki görüntüyü kıraracak şekilde bir aksiyon verilse idi, iyi olurdu. ÇAy bardaşının içindeki çay kaşığının çay içind ekalan kısmı ile dışarda kalan kısmının farklı eksende oluşu misali.

tonic

🌱Yeni Üye🌱
ben denedim olyor ancak layer + fill %0.0 yaprsananız su damlalarınız o zam renkli olmaktan kurtuluyor.. emegine ellerine saglık diyorum arkadasım

Bugaloo

🌱Yeni Üye🌱
bu çalışmada gördügüm tek eksik damlacıklar içindeki zemin görüntüsünde kırılma, mercek görütününün olmaması..

ilknur25

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle ellerine sağlık .güzel oılmuş....cs3 kullanıyorum dediğin ayarları bulamadım ve haliyle yapamadım..sanırım baya bir farklı cs3 çoğu ayar aynı değil...yardımcı olursanız sevinirim ..

evet yaptım..bir yerde hata yapmışım..oldu sonunda ...çok teşekkürler... cs3 de pek fark yokmuş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle ellerine sağlık .güzel oılmuş....cs3 kullanıyorum dediğin ayarları bulamadım ve haliyle yapamadım..sanırım baya bir farklı cs3 çoğu ayar aynı değil...yardımcı olursanız sevinirim ..

evet yaptım..bir yerde hata yapmışım..oldu sonunda ...çok teşekkürler... cs3 de pek fark yokmuş :)

aynı anda flood da yapmış oldunuz
lütfen dikkatli olun