Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop flash resim galerisi

cevatnaci

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar tam üç ay uğraşıyla photoshop flash resim galerisi nasıl yapılışını öğrene bildim en çokta Web Photo Gallery plug-in nasıl nereye ekleneceğini bulmak beni oldukça zorladı sonunda başardım.
Şimdide bu yaptığım flash resim galerisini WEP sitemde nasıl göstereceğim.Oluşturduğum dosyalarda hangilerini FTP ye ne şekilde atacağım Bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bir klasör açın ve tüm kayıt edilen dosyaları (.html, .js, .css, .swf ve fotoğraflar) buraya kopyalayın.Bu klasörü FTP ye atın.Artık sitenizden herhangi bir nesneye Html dosyasınının linkini vererek site içinden flash galeriyi başlatabilirsiniz.Ör:

<a href="klasöradı/index.html">Nesne</a>

cevatnaci

🌱Yeni Üye🌱
tşk ler arkadaşım benim sorum şu olacak Web Photo Gallery STYLES Yazan yerdeki templater leri yada adi her neyse onları nerede bulacağız çünkü benim yaptığım fotoğraf galerisi seri geçişler yapmıyor resimler arasında sadece bir adet silideshow var oda görünüm olarak iyi değil Surdaki gibi yapmak istiyorum lütfen biraz ayrıntılı cevap yazarsanız sevinirim T.C. Rize Valiliği saygılar

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Oradaki çalışma javascript kullanılarak yapılmış flash ile değil.Internette araştırısan bir çok sonuç çıkacaktır.