Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop ile resmi pixel olarak ayarlamak.

nightmare1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zmon.gif

Üstteki resim küçük ama gayet net. 2.resim ise onun büyültülmüş hali ve kare kare, kullanılan bütün renkler belli. Benim sormak istediğim şu: Bir resmi 2.şekildeki gibi nasıl yapabilirim? Elimde bir resim var onu bu şekildeki gibi kare kare yapmak, bütün renk detaylarını görmek istiyorum...

metehansisman

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle elindeki resimi yukardaki küçük resim gibi ufak yap sonra bayaa bi büyüt :D

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşında dediği gibi, Resmi oldukça küçültüp kaydedersin, sonrada yeniden açıp büyütürsen aynen böyle piksel piksel görünür :)

yas_yil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Örnek olarak gösterdiğin resim "gif" kullanacağın resmide "gif" yap boyutu küçült sonra büyüt örnektekinin aynısı olur. Arkadaşların dediği gibi de olur fakat gif yapınca sadece 256 renk kullanır ve diğerlerine göre renk sayısı az olduğundan pikseller daha belirgin gibi görünür.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle konu başlığınız yanlış. Eğer doğru yardım almak istiyorsanız başlıklarınızı kurallarda belirtilen gibi içerik ile ilgili şekilde yazınız.

Bu seferlik başlığınızı düzeltiyor ve sorunuzun cevabını veriyorum.

Photosho da: Üst menu den; Filter>Pixelate>Mosaic gerisini zaten anlayacaksınız.

nightmare1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konu başlığı için kusura bakmayın, teşekkürler yardımlarınız için :)

hubbi

🌱Yeni Üye🌱
yardım

merhaba arkadaşlar ben muğla bodrumda ikamet ediyorum bana fotoshop dersi verebilecek arkadaşlar varmı şimdiden teşekkürler