Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop kitabı

uta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekür ederim ,güzel bir paylaşım olmuş herkesin işine yarayacak temel bilgiler var

noba

🌱Yeni Üye🌱
ben daha yeniyim bu işe çok heveslendim bana yardım cı olabilirmisin daha hiç bişi bilmiyom hangi proglamla baslayabilirim... şimdiden cok tesekkur..

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben daha yeniyim bu işe çok heveslendim bana yardım cı olabilirmisin daha hiç bişi bilmiyom hangi proglamla baslayabilirim... şimdiden cok tesekkur..
neye hangi programla başlayacaksın hobi olarak mı ilgileniyorsun
hem bu forumda eğitim amaçlı oldukça fazla kaynak var ve de soru ve sorunlarını çözebileceğin bölümler mevcut
tabi yine de yardımcı olabileceğim noktaları somut söylersen yardım ederim tabii ki

noba

🌱Yeni Üye🌱
bu kitab cığın programını nerden indirebilirim yardımcı olursan cok sevincem sagol şimdiden ..

keremmmm

🌱Yeni Üye🌱
bende photshop cs3 programını indiremiorum bildiğiniz bir site var sa söliyebilirmisiniz çok önemli

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu kitab cığın programını nerden indirebilirim yardımcı olursan cok sevincem sagol şimdiden ..
pdf formatındadır internette yazarsan bulabilirsin

bende photshop cs3 programını indiremiorum bildiğiniz bir site var sa söliyebilirmisiniz çok önemli
burdan link vermek forum kurllarına aykırı olduğu için birşey diyemeyeceğim ama CS4 ün deneme sürümünü kullanmak istiyorsan forum ana sayfasında sol kenarda bulabilirsin

Son düzenleme: