Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop kullanabilen ofis elemanı alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cartoon

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar,
photoshop kullanabilen ofis elemanı alınacak dergi ve oyun grubu içerikli kendi ürünlerini üreten imalatcı bir firmayız.
-iş detayı olarak genelde pc başında ürünlerimizin yenilenmesi için bunların çizimlerinin yapılması istenecek (ve bu konuda yardımcı olunacaktır..)yerimiz topkapıda ülker fabrikası ile akşam gazetesi arasındadır.maaş+yemek+sgk 'dır.lütfn nur_plastik@hotmail.com adresine cv yollayınız-bayanlar için 20 yaş ve üzeri photoshop kullanabilen enaz lise mezunu öncelikli tercihlerimizde.
-bay arkadaşlar için ise,askerlik sorunu olmayan,insan ilişkilerinde iyi ve atak,muhasebe tutabilen enaz lise mezunu iyi derece photoshop bilenler.
tüm paylaşımlar için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Photoshop kullanacak ve muhasebe tutacak öylemi.

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
photoshop tamamdı ama muhasebem kötü benim.. tühh..

sınırsız1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben photoshop kullanmanın yanısıra vicdan muhabeside tutabilirim. Şaka değil lan!
Ciddiyim, bak hala inanmıyor

€5€R

🌱Yeni Üye🌱
bende diyorum neden iş bulamıyorum. Muhasebem yok ondanmışş.

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Muhasebe şart
Artık bu laf slogan gibi oldu!!!

Pinars1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cebine üc bes kurus "koyan ben adamim" "ben patronum" diye ortalikta geziyor. Lütfen elinizi biraz vicdaniniza koyun hem ucuza hemde cok fonksiyonlu personel hangi is kanununda var? insanlar emegini artik ucuza sizin gibilere satmaktan bikti. Birakin bu isleri biraz insan olun.

gokcell

🌱Yeni Üye🌱
grafik kurslarında ön muhasebe mi öğretiyorlar da bizim mi haberimiz yok :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
zaten muhasebe yüzünden açık öğretimi bıraktım!!!
bana muhasebe demesin kimse; iyice oyuncak ettiniz vala..

haydar1231

🌱Yeni Üye🌱
ilginç ya cidden şaşırdım, bi grafikerin yanında çalıştım 3 kişiydik ofisde adamın özel muhasebecisi vardı abi, bilseydim ticaret lisesini okurdum.

€5€R

🌱Yeni Üye🌱
hayır anlamadığım tasarım dizgi montaj her neyse onu mu yapacaksın yoksa faturaları bilgisayara girip günlük mizan, aylık mizan, aylık kdv, muhtasar, geçici vergi bordroları mı düzenlicen. ssk ları öde takip et , bide açık çıkar o kadar işin arasında kasa hareketlerine bak, bide aylık yayınlanan sirküleri de takip edersek tam olur. o kadar programın yanında eta, mikro , lks , orka gibi muhasebe programlarını da bilicez öylemi sayın işveren ? bu konuştuğumuz konu grafikerler.net sitesine ne kadar yakışır orası tartışılır ama herşey ayaklar altına alınmış üstüne üstlük eziliyor !.
ben biraz böyle çalışıyım herhalde üst düzey yetenekli " grafiker serbest muhasebeci" belgemi alır mıyım !

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
yani muhasebeyi tuttuğumuza göre para bende toplanacak.Ben talibim işinize:wink: sorması ayıp günlük cironuz nedir:smile:

rhinokurt

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nasıl olsa herkes grafiker olmak istiyor -oluyor- : Grafikerlik tüm mesleklerde ortak yan olsun. Her fakültede 4 sene yan ders olarak grafikerlik öğretilsin. Böylece bu tür ilanlarda abes kaçmamış olur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...