Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmir

nezmes

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim bir arkadaşla anlaştık.Hepinize bol kazançlar.

Merhaba Fotoğrafçılık la ilgisi olan Photoshop programına hakim ve diğer photoshop programlarına yabancı olmayan Freelance çalışacak arkadaş arıyorum.

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Merhaba Fotoğrafçılık la ilgisi olan Photoshop programına hakim ve diğer photoshop programlarına yabancı olmayan

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar endüstriyel fotoğrafçılık alanında hizmet vermekteyim (moda,still life,katalog,mobilya,mimari,düğün fotoğrafçılığı hariç) bazı zamanlar işlerimin yoğunlu nedeni ile sıkışma yaşamaktayım böyle durumlarda iş verebileceğim arkadaş aramaktayım. Fotoğrafçılıkla ilgisi olan Photoshop programına hakim freelance olarak hizmet verebilecek bana yardımcı olabilecek arkadaş arıyorum.Birkaç fotoğraf gönderip iş tecrübesine bakarak karar vereceğim.

E-posta: renklifotograf35@gmail.com

Son düzenleme:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ufukdogan35

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, iş ilanınıza talibim. Eğer şartlarda anlaşabilirsek serbest zamanlı olarak çalışabilirim. Bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mail: dogannufukk@gmail.com

serhan kara

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.

İstanbul Aydın Üniv. sinema Tv Mezunuyum. Apple co. da 1 yıl kadar çalıştım. Şu an Berr medyada grafikerlik yapmaktayım. Ayrıca Hummel markasının Freelance olarak görsel tasarımcısıyım. Magazaevimde.com bayan elbiseleri satan bir e-ticaret platformudur. Tasarımı tamamen bana aittir.

İlanınızla ilgiliyim. 0530 522 06 38 serhankaraa@gmail.com

İyi çalışmalar

nezmes

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim bir arkadaşla anlaştık.Hepinize bol kazançlar.