Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım

CoNqU3RoR

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar resmin önüne yarısaydam ama puslu bir tabaka koymak istiyorum bu efekti nasıl oluşturabilirim veya biri bana yapıp psd olarak verebilirmi rica etsem örenk olarak ek1'e bakabilirsiniz alttaki şerit gibi

CoNqU3RoR

🌱Yeni Üye🌱
maalesef hocam ingilizdem yok yinede google çeviri ile yapmaya çalıştım olmadı türkçeleştiren siteler olmuş bu dersi ancak gösterildiği gibi bir buz efekti olmadı rica etsem siz yapıp psd dosyasını bana yollayabilirmisiniz.

CoNqU3RoR

🌱Yeni Üye🌱
maalesef hocam ingilizdem yok yinede google çeviri ile yapmaya çalıştım olmadı türkçeleştiren siteler olmuş bu dersi ancak gösterildiği gibi bir buz efekti olmadı rica etsem siz yapıp psd dosyasını bana yollayabilirmisiniz.

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com

Tarzanca (ing):D Bilmemeniz Önemli Değil Önemli Olan Azimlilik.
Buyrun PSD Dosyası İndirip Kafanıza Göre Editleyin;)

Tıkla İndir

CoNqU3RoR

🌱Yeni Üye🌱
hocam çok teşekkürler anlayamadığım kısım ise arkaplanda kullandığımız resminde o kısmını kesip bulanıkklaştırma efekti vermem gerekiyormuş meğer inanın herşeyi yapmışım ancak o kısmı anlayamadığımdan yapamadım yoksa 50 kere denedim azimle, kafayı yememek için de sizden istedim iyikide istemişim :) şimdi hatamı anlayabildim yada eksikliğimi çok teşekkürler :)

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
İşi çözmene Sevindim Başarılar:)