Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop'da bu hareketi nasıl yapabilirim?

carrick

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir soru var cardfinans reklam calısmalarında ince beyaz bir cizgi var resimde görüldügü gibi yatay ve aynı hizada gidiyor bunu ben photoshopda nasıl yapabilirim biri bana nasıl yapabilicegimi resimli ve acık ve net sekilde ögretebilirmi. iyi calismalar

2061.jpg

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
resim gözükmüyor mu yoksa benim gözler artık göremiyor mu:D

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
en hızlı sekilde freehande yapabilirsin bence
freehandde nasıl yapıldıgını soracak olursan hemen soylayabilirim...

carrick

🌱Yeni Üye🌱
nasıl yapabiliriz? bu arada resimi yükledim ben sitede sorun var sanırım gözükmüyor merak edenler cardfinans'in sitesinden bakabilir.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
transforma geliyorsun ordan move distanceye geliyorsun ve benim ekte gonderdigim gibi yatay cizgi cekiyorsun vearalaıklarını nekadar olması gerektigini x bolgesine giriyorsun kac kopya olmasını istedigini yazıyorsun gerisi sana kalmıs :)

bu anlatım umarım yeterli olmustur....

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
zor en kolayı freehand

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Pen Tool ile çizgi çiziyorsun düz, daha sonra Brush paletinde 1-2 px Hard bruh seçmeniz lazım. yeni layer açıyorsunuz. Açtıktan sonra tekrar Pen Tool alıyorsunuz (p) o çizgi üzerinde mausun sağ click yaparak menü çıkar karşınızda o menüdan Stroke Path - Brush diyorsunuz. Bu çizgi Ctrl + T yaklaşık 45 derece kadar Rotate ediyorsunuz. Ctel + J yaparak çizgi olan layer copyalıyorsunuz...Move tool aşaya ve sağ taşıyorsunuz...ve aynı yontemle sayafa bete ne kadar...Background gözü kapatıp. Üste olan layere gidiyorsunuz CTRL+ SHİFT+E olan çizgiler 1 layere birleştiriyorsunuz... Blending mode Overlay ya başka bir seçenek denebilirsiniz.

adszac7.jpg

ama bu şekil vectorel programlarda çok çabuk yaparsınız.
saygılar